Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiaknal miert csokken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknal miert csokken a szexualis vágy az adott no irant egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elkepzelheto h a szemelyisegevel a no kioli a vonzalmat?gondolok itt megoldatlan konfliktusokra

2023. nov. 14. 07:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%

6-os jòl mondja.


Nekem volt pàr olyan baràtnőm akik àllandòan követeltèk a szexet. Belőlem ez kiölte az izgalmat mert ùgy èreztem, hogy kötelező dugnom.


Èn azt szeretem mikor a pàrom nőiesen viselkedik ès elèri azt, hogy èn kezdemènyezzek. Pl főzès közben szexin fel van öltözve..


Vagy tangàban mellettem fekszik ès könyvet olvas.


Ezt nehèz leìrni, de vannak nők akik ezt nagyon jòl tudjàk alkalmazni ès vannak nők akiknek ha elmagyaràznàm se èrtenè meg.


Ugyanbìgy a szexben is vannak nagyon ügyes nők ès vannak akiknek fogalmuk sincsen, hogy működik egy fèrfi ès mi a jò neki az àgyban.

2023. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

nagyrészt a megszokás, de nem csak ez

egy komoly párkapcsolatban, együtt élve sok egyéb olyan dolog van, amik mind a felszabadult, örömteli vágy ellen dolgoznak:

telibe tapasztaljátok egymás kevésbé vonzó oldalát, tele vagytok közösen megoldandó feladatokkal, apró-cseprő konfliktusokkal, stb.

ez egyébként nem férfi vagy női kérdés, hanem emberi dolog

2023. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

amúgy meglepően józan válaszok születtek eddig. máskor itt ezerrel nyomatni szokták, hogy ha csökken benne a vágy akkor nem is sseret téged igazán, meg mi aztán ötven év után is ugyanúgy fogjuk kívánni egymást, meg biztos van valakije mert a férfiak mindig csak szexelnének, meg hasonló mézesmázas f.szságok

jó látni, hogy a mostani válaszadók nem dugják homokba a fejüket az emberi természet kellemetlen szabályszerűségei elől.

2023. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

például, ha valaki azzal indit, hogy " na....ma lesz valami?" és ez a kérdés nem éppen a kedvesség teréből nyilvánul meg.../elvárás stb/

akkor erre péládul ki az aki megkivánja a másikat és rögtön az izgalom tetején repked?

amikor már annyi konflikus jön össze, ami nincs megoldva akkor csökken a libidó minkét félnél..

2023. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

mindenképpen a megoldás a megfelelő érzelmi intelligencia, a konfliktuskezelés az őszinte mély beszélgetések.

ahol ezek nincsenek meg már az elején nem tudnak őszinték lenni, hogy kinek mi az ami szeret, neki mi a jó, ha csak a test a testtel automatikusan van együtt - lélektelenül az a kapcsolat nem lesz hosszú életű.

A vágyak hamar elkopnak, ha nincs tudatosan fentartva épitve, a kapcsolathoz két ember kell és nem csak egy aki rakja a tűzet, hogy égjen a láng és ha már ő nem rakja akkor parázs sem lesz már, kettős játék mindkét félnek ugyanannyit kell beletenni.

2023. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én unom ha mindig ugyanaz a helyszín, előre megtervezett a szex stb. Persze hogy lecsökken a vonzalom, férfinél nőnél egyaránt, főleg ha gyerek is van. Ràadásul ott a vadász ösztön - meghódítani valakit újra és újra. Na meg a kíváncsiság, az új dolgok kipróbálására. Viszont az emberek nehezen kommunikálnak egymással, ritka hogy két ember felhőtlenül megtudja beszélni a problémákat és letenni a gátlásokat így nem csoda ha inkább az unalmas a szex csak hogy a komfort zónán belül maradjanak. Sajnos nálunk is így van.
2023. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Senior Séf ***** válasza:
34%
Legfőképp az unalom miatt. Férfiak esetében azonban van még valami. A férfiak felelősek a faj fenntartásáért. Az a feladatuk, hogy a lehető legtöbb nőt meg termékenyítsék. Ez az atavisztikus ösztön a mai erkölcsi normák miatt sérül, de tudat alatt még egyfolytában dolgozik.
2023. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha nem működik a kommunikáció és nem tudják megbeszélni a problémákat, az pl lehet ok.

A környezetemben inkább azt szoktam látni, hogy a férfiak beleszeretnek a független, önálló, pörgős, szabad nőbe, majd "háziasítják" és utána sírnak, hogy már nem olyan szabad, meg nem olyan felszabadult a szex. Micsoda meglepetés! :D

dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező, szerintem elkèpzelhető, hogy a nő a szemèlyisègèvel vagy a megnyilvànulàsaival kiöli a vonzalmat a fèrfibòl.


Nekem pl volt egy nagy szerelmem, mindent megtettem volna èrte.

Lett kèt diplomàja ès teljesen elszàllt magàtòl. Olyan stìlusban beszèlt mintha ő lenne az atya ùr isten. Koràbban el nem tudtam kèpzelni, hogy majd kiàbrandulok belőle, de annyi felsőbbredü vagy èpp lenèző megnyilvànulàsa volt, hogy teljesen kiàbràndultam belőle.


Egyszer elmondtam neki, hogy viselkedett amire az volt a reakciò, hogy "jaj èn ilyet mondtam? Màr nem is emlèkszem"


Ez tipikus jele a nem akarok felelőssèget vàllalni a tetteimèrt.


Màr egyàltalàn nem hoz làzba mint nő, nem vonzòdok hozzà szexuàlisan ès a kapcsolatot is megszakìtottam 14 èv utàn.

dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Csak a szar szex van megunva.
dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!