Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldtem magamról meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtem magamról meztelen képet egy csávónak arc nélkül, visszaélhet vele?

Figyelt kérdés
Nem tud semmilyen személyes adatomat.
nov. 14. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Azt is jól meg kell gondolni, ha a párodnak küldesz, nemhogy még egy idegennek. Amúgy meg vissza, hiába nincs arc, elég egy felismerhető jel. Legközelebb inkább ne küldj ilyen képeket!
nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az 1-gyel. Én is meggondolom még azt is, hogy a páromnak küldjek, ha küldök, akkor is inkább félmeztelent, de persze azért egy-két ilyen kép nyilván elhussan. De egy random pasinak vagy nagyon kezdődő kapcsolatnál soha!

N

nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha valamilyen módon hozzá tudja kapcsolni az FB oldaladhoz, akkor már vissza tud élni vele.
nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy perverz így inkább letiltottam. Félmeztelenek volt ez is, nincsen tetoválásom stb. és egy telefonszámon kivül nem tud rólam semmit. Azzal meg sok mindent nem tud szerintem kezdeni... Állítólag külföldön él. Tetoválásom stb. nincs. Ha a saját telefonján tárolja nincs ügy.


Én nem merek a telefonom sem ilyet tárolni, ezt is egyből kitöröltem. Nem mondom, hogy visszaél vele, csak felemerült bennem ez is.

nov. 14. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

#4 Oké akkor. De máskor gondold meg :-)

Nekem a telómban benne vannak, illetve amit anno az exemnek küldtem, azokat töröltem amúgy is, a mostani párom meg kicsit "visszafogottabb" e téren, úgyhogy inkább inkább szexi képekről van szó.

De mondjuk nekem vannak nagyon jellemző tetkóim, úgyhogy ezért is figyelek jobban :-)

#2 vagyok

nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Már késő azon filózni, hogy esetleg visszaélés áldozatává válhatsz pár meztelen kép miatt. Vissza tudod csinálni? Nem.

Ez kb. olyan, mintha utólag azon aggódnál, hogy az utcai koldus valóban kajára és nem pedig piára költi-e el az általad adományozott pénzt. 🤡

nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Vissza tudtad volna vonni facebookon..
nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen.
nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Whatsappon is vissza lehet vonni?
nov. 14. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Küld el nekem is, csak utána tudok érdemben nyilatkozni. Egyébként az agyhalál legjobb példája ha valaki ruha nélküli képeket küldözget magáról. Nagyjából emberi nulla. Nőként meg inkább hagyjuk is. Nem kell panaszkodni utána hogy a csávóóóók miért csak szexet akarnak a nőktől, meg hogy helló, szex?-en kívül megakadt a kommunikáció.


Még egyszer gratulálok, szegény feministáknak mennyi munkát adsz hallod-e. Elrontod a férfiakat, ők erőszakosak lesznek, a munkahelyen mindig többet keresnek, a feleségüket meg megcsalják miattad! :)

nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!