Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért cáfol meg mindent? Pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cáfol meg mindent? Pl nem értem rá, dolgoztam. Nem is dolgoztál.

Figyelt kérdés

Vagy aludtam, azért csak most írok. Aha persze- a válasz.

Talán 5 percet beszéltünk ill cseteltünk, abban 14 hasonló beszólása volt.(megszámoltam)


Es csodálkozik miért nem akarok vele jàrni, lenni. Nem érti.

5 percben 14 szer szemétkedik velem.

És azt várja mikor randizunk mikor adom már be neki a derekam. Miközben már az első mondatban beszólással számonkéréssel kezdi úgy ír rám is, aztán meg ő akarja megmondani en mit csináltam. Nem is aludtam nem is dolgoztam mert ő aztán jobban tudja?



#cáfolások
nov. 15. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért kommunikálsz még vele? Tiltsd le a fenébe
nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bunkókra ne pazarold az idődet. Tiltsd le és kész.
nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Már le volt tiltva. Ez már kb évtizedes "barátság."

Gyakorta ad pl kölcsön, eljön velem pl együtt kajálni.

Nekem ezekre szükségem van sajnos.

És még most is azt várja hátha kapok pofonokat pasiktól eleget majd ahhoz, hogy aztán rájöjjek hogy vele kéne járnom. Majd megver az élet engem végre annyiszor, hogy végre beadjam a derekam neki.

Igazábol nekem ő pótlék mert amugy meg lehet vele jelenni mert nem kell szégyellni az utcán meg sehol, valojában a másik arca, jófej vicces sikeres pasi, (csak a nőkkel hülye), valójában mindenre jó nekem, pl jobb vele kajálni étteremben mint valami quazimodoval a netről.

nov. 15. 09:51
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor meg is érdemled. Kell a pénze, kell a megjelenése, akkor fogadd el a bunkózását is, mert pontosan így tart maga mellett és tudja, hogy megteheti, mert rá vagy szorulva. Ami egyébként baromság, mert nem akarom elhinni, hogy rá vagy szorulva anyagilag, csak hát neked is így kényelmes ugye!? Viszont akkor ne sírj, hogy bunkózik veled, mert te adsz erre lehetőséget.
nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Erről van szó is, hogy nem áll neki össze se, hogy míert nem találkozom főleg miert nem vagyok vele miert nem járok vele miért nem adom be neki a derekam.

Ez a bunkózásra várja azt hogy majd rárepülök.

Nem vagyok rászorulva mellesleg.


Csak nekem jól jönnének a dolgai. Ha nem lenne bunkó nem is lenne semmi bajom vele.

nov. 15. 10:25
 6/21 A kérdező kommentje:

Szóval a bunkozassal nem maga mellett tart te sötétség, hanem évtizede össze se jövök vele! Pont hogy eltaszít.

Ez miatt tarr már ott hogy majd egyszer az életben a sok pofon miatt hátha beadom neki a derekam végre.

nov. 15. 10:27
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Te azt jelzed felé, hogy kell a társasága, amiből ő meg azt szűri le, hogy lehet nálad esélye. Pofonegyszerű.
nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Van amikor 1 évre is le van tiltva.

És kb 1 évtizede még soha egyszer sem kapott meg.

Mert bunkó.

nov. 15. 10:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Most mitől is bunkó bővebben?
nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

5 perc alatt 14 beszólás. Pl ettol.

Eleve ugy kezdte hogy leb.szással írt rám.

nov. 15. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!