Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál ez a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál ez a normális beszélgetés majd lekoptatás, vagy ez mi, az ilyen mindennapos?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy chatelő főleg a férfiakkal.

Én nem értem, művelt, okos, igényes nő vagyok. Voltam olyan szerencsétlen, hogy a saját nyugalmamat felforgatva megkeresetem egy férfit a közösségi oldalon, majd ő írt rám de mint egy óvodás eltűnt...vagyis lehet csak nem jelentettem semmit és szórakozott, kiváncsi volt, unatkozott, de sokat agyaltam, hogy én írtam-e olyat, hogy azt hitte le akarom koptatni, mert elég nehéz pillanatomba talált meg, amúgy meg napi egy egy üzenetet írtunk, ezért én pár héttel később próbáltam nyitni ismét, de lepattintott egy olyan dumával, hogy nagyon pörög most az élete, mert új munkahelyen van...de még megkérdezte, hogy velem mi van pontosabban egy "vld" amiről azt se tudtam először mi a szösz 😂 majd egy hétig meg se nyitotta a válaszomat, amiben próbáltam kérdezni is, hogy továbbvigyem a beszélgetést. Kitöröltem a válaszaimat gondolván már úgy se nézi, na azt rögtön megnyitotta...egyébként arcra nem vagyok egy top 10es de azért bányarém se, gondolom én, az alakomat meg minden nő irigyli, meg a pasik is dícsérik.

Na egy szó mint száz...sajnálom szívesen megismertem volna, de ha neki nem kellek legalább jó lenne egy pár tényleg használható tanács (bár lehet nem itt kéne kérnem), hogy legközelebb ha még elém sodor valakit az élet ne így alakuljon.


nov. 16. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
A nők meg nonstop ezt csinálják, aztan ki vannak akadva ha egyszer őket ejtik. Ébresztő kislany, nem tetszhetsz mindenkinek
nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta/hetente egy mondatot ír neked valaki (vagy még kevesebbet) akkor azonnal búcsút ints neki!
nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát nem kislány vagyok, hanem nő.

Nem szoktam nagyon ismerkedni, szóval lehet más nők ezt csinálják de én nem. Király, hogy ő pont velem csinálta, remek...

nov. 16. 19:42
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
De az vagy. Latszik a kerdesbol az elettapasztalat hiánya. Meg h aldozatnak erzed magad.
nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jaa, ok. Tapasztalatom nincs az igaz. De a koromból adódóan nem vagyok kislány. Meg ne ítélkezz nem ismered az életemet, és az okokat, hogy miért nem ismerkedtem korábban.
nov. 16. 19:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"a saját nyugalmamat felforgatva megkeresetem egy férfit a közösségi oldalon"

Talán ez volt a baj. A saját nyugalmadat ne forgasd fel egy férfiért, és ne keresd meg, ha ő nem keres.

nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De akinek nem volt kapcsolata, vagy nagyon régen volt, annak csak ki kell lépni a komfortzónájából és bizony az a megszokott nyugalma felforgatásával jár. Én legalább is így gondolom.😊
nov. 16. 20:24
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Erre nem lehet semmilyen tanácsot adni. És egyébként igen, ez sajnos elég gyakori dolog, és nem csak a férfiaknál, hanem a nőknél is.

Én is nemrég jártam ugyanígy egy lánnyal, úgy, hogy ráadásul ő kezdeményezett nálam. Az egyik kommentemre írt egy privátot itt az oldalon, aztán elkezdtünk beszélgetni, és kiderült, hogy ráadásul egy településen élünk. Mivel jóval fiatalabb volt nálam, így nem akartam belemenni találkozóba, de végül kötélnek álltam. Az első találkozó végül jól sikerült, ezért megbeszéltünk másodikat, amire már elfelejtett eljönni. Aztán magyarázatnak nyomta ő is a lepattintós dumát, hogy sok a dolga, stb..


Szóval ezzel nem tudsz mit csinálni, csak bosszankodni magadban. Max. annyit, hogy írsz neki egy búcsúüzenetet, amiben elküldöd a p.csába. De azzal sem leszel előrébb, és marad a bosszankodás.


De az biztos, hogy ha folytatni akarod az ismerkedést, akkor készülj fel a ghostingra, mert az ma tömegjelenség sajnos. Az emberek gyávák.

nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szinten nokkel tapasztaltam ezt. Picit irnak aztan eltunnek .
nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Nem volt még kapcsolatod?

nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!