Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál ez a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál ez a normális beszélgetés majd lekoptatás, vagy ez mi, az ilyen mindennapos?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy chatelő főleg a férfiakkal.

Én nem értem, művelt, okos, igényes nő vagyok. Voltam olyan szerencsétlen, hogy a saját nyugalmamat felforgatva megkeresetem egy férfit a közösségi oldalon, majd ő írt rám de mint egy óvodás eltűnt...vagyis lehet csak nem jelentettem semmit és szórakozott, kiváncsi volt, unatkozott, de sokat agyaltam, hogy én írtam-e olyat, hogy azt hitte le akarom koptatni, mert elég nehéz pillanatomba talált meg, amúgy meg napi egy egy üzenetet írtunk, ezért én pár héttel később próbáltam nyitni ismét, de lepattintott egy olyan dumával, hogy nagyon pörög most az élete, mert új munkahelyen van...de még megkérdezte, hogy velem mi van pontosabban egy "vld" amiről azt se tudtam először mi a szösz 😂 majd egy hétig meg se nyitotta a válaszomat, amiben próbáltam kérdezni is, hogy továbbvigyem a beszélgetést. Kitöröltem a válaszaimat gondolván már úgy se nézi, na azt rögtön megnyitotta...egyébként arcra nem vagyok egy top 10es de azért bányarém se, gondolom én, az alakomat meg minden nő irigyli, meg a pasik is dícsérik.

Na egy szó mint száz...sajnálom szívesen megismertem volna, de ha neki nem kellek legalább jó lenne egy pár tényleg használható tanács (bár lehet nem itt kéne kérnem), hogy legközelebb ha még elém sodor valakit az élet ne így alakuljon.


2023. nov. 16. 19:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nőkkel beszélgetve rendszeresen ugyanezt tapasztalom. Nem értem az ilyenek logikáját, de már nem is akarom megérteni. Sokat nem tudsz tenni, max. annyit, hogy elfelejted az illetőt, és keresel másvalakit.
2023. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Király, hogy ő pont velem csinálta, remek..."


Na bumm, lépj tovább. Az élet ilyen, akár internetes beszélgetés akár való élet, nem mindenkivel költözünk össze akivel váltunk egy-két kedves szót.

2023. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Ez a dolog amúgy nemtől független, és szerintem mindenki csinálta már, legfeljebb észre sem vette, mert nem volt fontos számára a másik.


"Aztán magyarázatnak nyomta ő is a lepattintós dumát, hogy sok a dolga, stb.."


Mi mást mondjon? Ebből le kell jöjjön, hogy nem akarja folytatni, menni kell tovább.


"írsz neki egy búcsúüzenetet, amiben elküldöd a p.csába"


Ennek azért nincs semmi értelme, mert adott esetben a másiknak tényleg semennyire nem számítunk. Nem azért mert egy szar alak, simán csak nem ismer és nem érdekeljük. Pont ezért mélyen le fogja szarni, hogy mit írunk. Maximum elvágjuk ezzel a későbbi ismerkedés lehetőségét.

2023. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
13. Elkuldeni tenyleg felesleges, de annyit oda szabad biggyeszteni , hogy "az ullemre latom megtanitottak , na tilt torles megy csa".
2023. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

"készülj fel a ghostingra, mert az ma tömegjelenség sajnos. Az emberek gyávák"


Nem feltétlenül gyávaságról van szó, hanem sok esetben az elszenvedő fél egyszerűen semmiből nem ért.


Itt is olvasok sértődött kérdéseket, hogy:


Bár a nő azt mondta van barátja, de én azt gondoltam ezzel csak tesztel mennyire vagyok kitartó.


Bár felhívott telefonon és megmondta, hogy nem szeretne semmit, de azt nem hiszem el, mert előtte egy egész óráig jól éreztük magunkat és beszélgettünk.


Plusz az utána jövő üzengetések, beszólások, vagy akár mások előtti lejáratások érthető módon nem feltétlenül kellenek senkinek sem.

2023. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Azt hozzátenném, ha megtalálunk random embereket, akkor benne van a pakliban, hogy nem az lesz élete hatalmas élménye, hogy beszélgethet egy ismeretlennel.


Vannak helyzetek, amikor egyszerűen tényleg pörög az élet, sok a tennivaló, a másik fél éppen olyan helyzetben van, ahol a velünk való ismerkedés az utolsó amit éppen kíván.


Vagy csak simán nem vagyunk neki szimpatikusak. Mert attól, hogy nekünk tetszik valaki, fordítva még nem lesz törvényszerű.

2023. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

13-as!


"Mi mást mondjon? Ebből le kell jöjjön, hogy nem akarja folytatni, menni kell tovább."


Az igazat b.zdmeg! Abból jön le a legvilágosabban, hogy nem akar folytatást, és ráadásul úgy gerinces!


Mert igenis, aki a másikat hülyíti, vagy eltűnik egy szó nélkül, az egy mocskos, gyáva féreg. Hiába próbálod itt mosdatni a magadfajtákat!

2023. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Milyen ghostingról beszélsz kislány??? (igen az vagy, ha ennyire óvodás szinten gondolkozol) SEMMI nincs köztetek!!! Egy idegen nő vagy neki, akihez semmi nem köti, s nem is akar tőle semmit! Néha udvariasságból válaszol, mert nem akar megbántani azzal, hogy ezt közli veled.
2023. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek aki írt, az üzeneteket is!


Az, aki lekislányozott kicsit érdekes, de mindegy...


Én továbbra is úgy gondolom, hogy ha egy ember nemtől kortól függetlenül ír valakinek, akkor tisztelje meg azzal, hogy az illető válaszát elolvassa, és kettőnk közül ő kezdeményezett beszélgetést, majd kérdezett...azután pár nap beszélgetést követve nem nyitotta meg.

Igen, mivel találkoztunk korábban és az alapján szimpatikus volt, ezért adtam magamnak egy esélyt, jelezve felé, hogy ha van ideje és kedve írjon. Írt is, ismét kérdezett de a válaszom meg se nézte. Ez az, ami idegesítő, tiszteletlen és kicsit sem udvarias!

Az udvarias az lett volna, ha erre vagy nem ír, miután olvasta, hisz gondolom tudta értelmezni, ha van kedve ideje akkor írjon, az hogy még vissza is kérdez, hogy velem mi van, majd el se olvassa az nyilvánvaló érdektelenség a részéről.

Az, hogy emiatt lennék számára idegesítő nő, hát akkor sajnálom. De leginkább magamat, hogy valaha is rám írt és belekeveredtem egy ilyen történetbe.

2023. nov. 17. 14:04
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 nem udvarias, nem korrekt, de kár ezen keseregned, vond le belőle a konzekvenciát - ennyit jelentesz a pasasnak. Felesleges rajta tovább agyalnod, lépj rajta túl és kész.
2023. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!