Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha érzed, hogy kezdesz belebol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzed, hogy kezdesz belebolondulni egy nőbe, mire ő a viselkedésével megálljt parancsol, akkor kihabarodsz belőle?

Figyelt kérdés

Vagy csak tiszteletben tartod?

Tehát ilyen esetben magadban tovább bolondulsz érte vagy ez inkább lelombozó hatással van és lassan el is felejted, hogy valaha tetszett?


nov. 17. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan aki még utána is tetszett nagyon de nem pitiztem neki és olyan is akiből kiábrándultam azonnal.
nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor ki, van amikor nem. Inkább haragot, fájdalmat érzek.
nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Min múlik, hogy igen vagy nem?
nov. 17. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor lehűtöm és takarékra állítom magam. A láng később akár még visszahozható, ha csak ezen múlna a dolog. Persze ha közben jön más, ahol nincs semmi akadály, esetleg még jobban is kívánom, akkor nem vagyok önmagam ellensége, megyek az új irányokba.

Lelombozó hatás pedig nekem akkor van, ha az adott nő a viselkedésével és hozzáállásával aláássa az érzelmeimet. Kiderül hogy önző, számító, rossz természetű, manipulatív stb. Tehát ha folyamatosan kiábrándít.

nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy direktbe elutasít, vagy egyszerűen rossz hete van és ezért pár napig más a viselkedése.


Miben nyilvánult meg a "viselkedésével elutasítása"?

nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valtozo. Vannak olyan emberek akiket ha egyszet elutasitanak akkor nincs az a penz amiert masodjara bele menjenek, de ez szemelyiseg fuggo.
nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nonek vajon miert fontos ez ha elutasit akar csak utalas szeruen, vagy csokkenti az erdeklodest a masik fele. Az intelligens ferfi amugy veszi a lapot ha nem is mondja ki szo szerint a no az elutasitast, ez kulonbozteti meg igazan a ferfiakat es ettol lehet valaki meg vonzobb is utana , mert nem pitizik neked , nem fut utanad .
nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van valakid , másképpen nem utasítanád el. Neked kell érezned mennyivel másabb érzést vált ki ez a férfi belőled mint a párod. A szerelem akkor is jön ha van valakid, viszont akkor a párodba nem vagy szerelmes.
dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. A volt munkahelyemen piszkosul megtetszett egy lány. Próbálkoztam is nála, de nem jártam sikerrel. Tetszettem neki, de talán mégse. Játszadozott velem, talonban tartott, szüksége volt a körbeudvarlásra, egója fényezésére. Csalódtam benne. Ettől független többször gondolok még rá, pedig nem kellene. Megpróbálom őt tudatosan ignorálni amennyire lehet, illetve új ismeretséget kötni. Ha van új "motiváció", a régi lelkesedés feledésbe merül.
dec. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!