Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb mikor mindenki azt csinál amit akar vagy mikor parancsolnak egymásnak?

Figyelt kérdés

Pl van egy fiú ismerősöm és ot a párja sehova se engedi de kajak meló után csak otthon lehet, felveszi a telefonját stb , el kell kereckednie mint egy gyereknek és ha rosszat csinál hetekig nem mehet sehova még hétvégén se

Ez milyen dolog szerintetek?

Viszont vannak olyanok is ahol a telefonba egyáltalán nem nézhet bele a nő és oda megy a férfi ahová csak akar

Szerintetek melyik a jobb és hogy kéne lenni ennek a dolognak?


2017. jan. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valójában mindkettő egy kalap sz**ar.

Egy normális kapcsolat nem így működik.

2017. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem se

Mi abban a jó hogy a férfi menne mondjuk barátokkal ide oda, és en nem engedem otthon van velem, miközben legszívesebben másokkal lenne. Nem értem.

Ez a telefon dolog meg szánalmas, én nő vagyok de soha nem fogom engedni senkinek se hogy bele nézzen a telefonomba meg fel vegye a telefonom.

Ez tiszta kellemetlen mindenkinek kell saját élet azon kívül hogy van valakim.

Bizalom kérdése az egész.

Nem jó ha valaki mindent tud rólam és nincs saját életem unalmassá válna az egész

2017. jan. 9. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek beteges reakciók. Normálisan is lehet, sőt megéri együtt élni. Miért csinálnék a páromból ellenséget? Azt sem mondom, hogy úgy kell élni, hogy ahogy esik úgy puffan, mindenki azt csinál amit akar, alapon egy hétre eltűnök szó nélkül vagy átjáróházként funkcionál az otthonunk.

Mindent meg lehet előre beszélni, tisztelve, egymásra odafigyelve együtt élni.

2017. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy percet sem töltenék olyan kapcsolatnak csúfolt valamiben, ahol a másik parancsolgatni vagy szabályozni próbálna.. Undorító.

Ami az "azt csinál, amit akar"-féle beleszarós kapcsolatokat illeti, az meg a másik véglet, az se feltétlenül jó.

Mi a férjemmel úgy élünk, hogy nem szabályozgatjuk egymást (felnőtt emberek vagyunk basszus), alapvetően elsők vagyunk egymásnak, de ettől függetlenül vannak külön programjaink, nincs gond abból, ha el akar menni valahová (vagy elhív, vagy nem - általában igen, de nem mindig van kedvem menni, de alap, hogy szól, hogy ne várjam, ha épp munka után be akar ülni kollégákkal valahová, részemről ugyanez), külön utazás, fesztivál is simán belefér, ha úgy alakul, nincs féltékenység, ellenőrizgetés (előbb rohadna le a kezem, minthogy hozzányúljak kérés nélkül a telefonjához/laptopjához, de nem rejtegeti vagy dugdossa, fordítva ugyanez). Tekintettel vagyunk egymásra, imádunk együtt lenni, de megvan mindenkinek a saját kis tere és magánszférája.Nekem így tökéletes, ennél lejjebb nem adnám, akkor már inkább egyedül.

2017. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk mindenki azt csinal amit akar es nem olvassuk egymas telojat. En ni vagyok de nem lehet kalickaba zarni. Azok a kapcsolataim mind meg is romlottak. Cserebe hatalmas teret adok. De enegem a ferjem nem tudna megakadalyozni abban hogy elmenjek barhova barkivel ha olyan kedvem van.
2017. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!