Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akibe anno középsuliban, már vagy 7 éve teljesen bele voltam esve, de konkrétan sosem mertem lépni, mert viszonzatlannak éreztem a dolgot, féltem a csalódástól. Jelenleg már 2 éve tartó kiegyensúlyozott párkapcsolatom van, úgy tudom neki is, de időnként újra és újra megjelenik a lány az álmaimban és utána annyira magával ragad a "mi lett volna ha..." érzés, hogy képes vagyok akár egész nap ezen kattogni, míg újra el nem felejtem.


Tudom full felesleges ezen gondolkodni, én úgy érzem el is engedtem már rég a dolgot, de akkor miért jön újra és újra elő ez az érzés? Miért nem sikerül a tudatalattimnak is túllépni ezen? Főleg úgy, hogy az elmúlt 7 év alatt mindössze egyszer találkoztam vele, de az is évekkel ezelőtt volt.


Voltatok már hasonló helyzetben, mit gondoltok erről?


nov. 17. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Második válasz az enyém, olvasd el, pontosan e témában írtam. :D

nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 És ennél többet nem is kell hozzátenni ehhez, tökéletes. :D
nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én teszek hozzá kettes.


Volt egy személy, akivel online tartottuk a kapcsolatot és nem volt szó romantikus érzésekről. Csak mint online-barát létezett számomra.

Szó nélkül lelépett kb. 1 év trécselés után.

Bár vannak barátaim, ismerőseim a való világban rosszul viseltem, hogy eltűnt.

Mert én elköszöntem volna tőle. Mégcsak magyarázatot se vártam volna csakhogy 'ennyi volt szia' is elég lett volna.

Az ember amikor nem azt kapja amibe belelovalta magát, elvárt volna valamit, nem úgy viselkedne a másik helyében szerintem benne marad, mint rossz élmény.

Ez teljesen normális, a jó tapasztalalok is benned maradnak ugyanúgy. Egyedül annyi a különbség, hogy a negatív tapasztalat rossz szájízt hagyj maga után. Értelemszerűen ebben szerepe van a tudatalattidnak és nem kell elengedni, meg kell vele békélni, elfogadni, mint tanuló lecke, hogy vastagabb legyen a bőröd, erősebb légy. Pozitívumként kéne felfogni és továbblépni.

nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlóban. Olyan is volt, hogy exemmel együtt élve nézem a csajt (csak nem gimiből, hanem egyetemről), és fb-on rákeresve hirtelen kattintva a profiljára megváltozott a neve. Megházasodott. Én meg csak ülök a gépnél, exem mögöttem a kanapén, és ülve kb. lebénultam...
nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!