Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már, hogy nektek kellett kezdeményezni a fiúnál, mert tetszett nektek, de ő nem mert/akart közeledni felétek?

Figyelt kérdés
nov. 17. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt már ilyen
Nem, a férfi dolga kezdeményezni
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Középiskola óta nem történt velem ilyen - kár, hogy osztálytársam volt nője volt, és nem akartam összejönni vele, mert amúgy sértődős volt a srác, és zavart volna, hogy az exével vagyok - még ha a szüzességembe is került. De ez most is zavarna.


Viszont jó sztorim van erről, faterom főiskolai szaktársa tetszett egy nőnek (asszem szintén ott tanult), akinél bepróbálkozott egy másik. A nő észlelte, hogy baj van, ez a csaj rámászik, de neki kell a pasi - ezért ő is rámozdult, jobban, azóta is házasok és 3 gyerek. A sztorit maga a nő mesélte el. Szóval röviden: látta, hogy xy nővel alakul valami a férfinak, de ő akarta megszerezni magának, és így is tett. Szóval létező dolog, hajrá, csajok!

nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem a férfi dolga szó szerint én nálam. Inkább egyfajta játéknak/táncnak nevezném az egész ismerkedési folyamatot, vagy "adok-kapok"-nak.

Mármint a férfi kezdeményez beszélgetést a nő ha vevő rá beszélget vele. Elkezdenek flörtölni, de észre se veszik, hogy ki kezdte el ki folytatta, mert nem figyelnek rá oda, természetes folyamat vonzalom esetén. Abból kifolyólag következik a randi amit a férfi indítványoz. A csók lehet ismét mindkettő döntése egyszerre, vagy az egyik csókolja meg a másikat és a többi.

nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

A páromnál én kezdeményeztem :)

Ő is kinézett magának már, és ezt láttam is, de végül én tettem meg az első lépést.

nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Igen, volt akivel én kezdtem mert ő olyan langyos volt.

Aztán sajnos nem csak az ismerkedésnél volt ilyen, hanem mindenben….

Nem volt benne lendület , nem volt élet, se szenvedély. Egy jégcsap pasi volt. A legrosszabb…

nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaztam.

Nem volt ilyen. Olyan viszint igen, hogy kezdeményeztem, mert én akartam ismerkedni. Az kezdeményez, aki akarja azt. A személyiségben nincs férdi és nő. Ha beraklak az ellenkező nem testébe, ugyanaz vagy, ugyanazok a vágyaid, az élményed, szinte minden teljesen.

nov. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!