Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégen, nem éreztem jól magam sem mentálissan, sem fizikailag, gyenge voltam, depressziós voltam. Páromnak mondtam, hogy nyugodtan elmehet ki szórakozni( ne kelljen neki is otthon lennie, ne unatkozzon amíg én fekszem és rossz a kedvem). Utána való nap még is rosszul esett, hogy elmemt, én otthon maradtam volna vele ilyen helyzetben.

Nem tudom, hogy jövőben ezért lehet -e majd rá számítani, ha nem lesz midig ragyogó helyzet.



nov. 18. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert én küldtem volna el. Ő nem gondolatolvasó, se jós,hogy tudja előre, hogy neked mi esik rosszul.


Lehet úgy érezte útban van, hogyha maradt volna akkor rajta verted volna le a kedved és inkább rád hallgatott.


Ha nem vagy jól egy ideje és nem jársz szakemberhez akkor ideje lenne hozzá fordulni.

nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nagyon ugyesen megagyaztal a jovobeli vegtelen vitaknak es veszekedeseknek. Ezt akarod?
nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha maradt volna, akkor az lenne a bajod, hogy semmibe veszi a kérésed. Szedd magad össze, mert el fog hagyni. A párod nem Kívánságműsor se udvari bohóc,hogy minden kívánságod lesegesse, vagy szórakoztasson. Te rád nem lehet már most számítani, mert azért, hogy szarul vagy azt szeretnéd hogy más is úgy legyen, de azért nyalja is a hátsódat mindig. Lehetetlent vársz tőle.
nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha rosszban nincs velem jóban se legyen!
nov. 18. 10:09
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Elküldted, hogy érezze jól magát, majd rosszul esett, hogy elment és jól érezte magát (legalábbis megpróbálta).


Olyan szituációt teremtettél, amiből nem jöhetett ki jól, ilyenből lehet sok értelmetlen vita a jövőben!


Hogyha szeretnéd maradjon veled, akkor mondd azt, de utólag ne kelts benne bűntudatot, hogy azt csinálta amit kértél. Nagyon rosszul gondolkozol!

nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora egy szánalmas, manipulatív rohadék vagy te.. Nyugi, így tényleg nem marad meg melletted, ő sem meg senki más sem. Nőj fel.
nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tehet róla, hogy depressziós vagy, te se, de nem várhatod el, hogy miattad ő is az legyen. Pszichológust keress fel és dolgozz rajta hogy ne légy depis. Persze a legjobb megoldás, hogy szakítasz vele, mert még rosszul érzed magad addig nem sok értelme van kapcsolatban lenned, mert minden zavarni fog az égvilágon. Eléggé önző vagy és gyerekes, hogy annak ellenére hogy te küldted el szórakozni mégis picsogsz, hogy elment. 100%, hogyha otthon rostokolt volna az lett volna a probléma, hogy nem ment el szórakozni, hogy levegőnek nézte a kérésed irányába. Nem vagy jó passzban és rajta vezeted le fölöslegesen.
nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mondtam, hogy menjen nyugodtan, akkor nem izgatna. Normálisan kell kommunikálni. Senki sem gondolatolvasó. Egy kis megfázás meg nem számít “rosszbannak”, múló nátha, túléled. Nem kell őrszolgálat melléd. Ha nem mondod, hogy menjen nyugodtan, akkor talán jogos lenne, hogy kicsit bánt, hogy nem kérdezte meg, hogy jól vagy-e vagy valami, de így, hogy te adsz neki zöld utat, és utána megbánod, az nem az ő hibája.
nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő javasolta hogy ha nem kelek fel akkor elmegy, erre mondtam, hogy mennyen ki akkor, láttam rajta, hogy csak teher vagyok
nov. 18. 10:39
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem mondtad meg, hogy rosszul vagy, és hogy jól esne a figyelme? Miért nem tudtok normálisan kommunikálni?
nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!