Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégen, nem éreztem jól magam sem mentálissan, sem fizikailag, gyenge voltam, depressziós voltam. Páromnak mondtam, hogy nyugodtan elmehet ki szórakozni( ne kelljen neki is otthon lennie, ne unatkozzon amíg én fekszem és rossz a kedvem). Utána való nap még is rosszul esett, hogy elmemt, én otthon maradtam volna vele ilyen helyzetben.

Nem tudom, hogy jövőben ezért lehet -e majd rá számítani, ha nem lesz midig ragyogó helyzet.



nov. 18. 09:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem az az érzelmes ember és én sem vagyok az, ha elmondja az ember a problémáit akkor gyengének látják, utána meg ki is csufoljak, hogy bolond, volt már erre példa 🙄
nov. 18. 10:54
 12/20 A kérdező kommentje:
Mást sem akar evvel az ember terhelni, picit rosszul esett, de ez az én problémám, rajta nem fogom számon kérni, hogy elment.
nov. 18. 10:56
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Most ez mi? Felajánlottad neki hogy menjen el, érezze jól magát, elment, de te rosszul érzed magát emiatt? Akkor minek mondtad neki? Ha rosszul vagy, inkább szólnod kellett volna neki, hogy segítsen. Ebből nem lesz tartós kapcsolat...
nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De nem is gondolatolvasó. Szóból ért az ember. Néma gyereknek anyja se érti szavát. Stb
nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem esne rosszul.

Nem fogok mondani a-t, miközben b-t várok.

nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mert gyengék vagytok, nem szabad mástól függeni!
nov. 18. 18:52
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
De neked az a bajod, hogy nem maradt ott, hiába mondtad, hogy menjen, meg vagy sértődve, hogy ment, és még te mondod, hogy ne függjön az ember mástól. Fuck Logic
nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Toxic passzív-agresszív vagy, akinek soha semmi nem jó.


Elmehetsz drágám, persze - aztán három napig dglj meg, amiért merészeltél elmenni, hiába mondtam: nem zavar.


Undorító mentalitás, remélem, gyorsan kapcsol és elhagy, mielőtt egy merő stresszé változtatod az életét.

nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Itt te vagy a gyenge. Mellette meg szánalmas és passzív-agresszív is ami a legjobb kombó. Vigyázz, mert ezt nem tudod ám sokáig titkolni és egy idő után mindenki rá fog jönni, hogy mennyire egy ócska, értéktelen senki vagy :)
nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van, az jár ilyen kissé depressziós tünetekkel, nézesd meg, a körzeti elküld vérvételre.
nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!