Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak milyen nőket akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen nőket akarnak csak egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Van több olyan nő ismerősöm akikről úgy vélekednek a férfiak hogy "jó fej el lehet vele lenni, de barátnőnek nem kéne,,.


Pedig nagyon szépek de valamiért mégis így vélekednek róluk.



2023. nov. 19. 13:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

6


Az oké, hogy teljesen fölöslegesnek tartana annak, de attól még annak tarthat, ugye?

2023. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Tarthat, mivel nincs a világon gondolatrendőrség, csak épp 0 realitása van. Ja és ha a bánásmódjában, tettekben is megjelenik, akkor nekem jogom van a retorzióhoz ugyanabban a minőségben.
2023. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Akinek jó nagy segge van
2023. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
12es Imádom amikor a büdös ribizli besérül azon hogy megmondják az igazat hogy büdös ribizli.
2023. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

kb. amit #10-es írt.


Jól néz ki, de kapcsolatra nem kell. Mert ribi, vagy problémás típus, vagy elviselhetetlen hosszútávon, vagy különbözünk túlzottan is....de ezt is embere válogatja.

2023. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%

Ezt csupa olyan férfi válaszolta meg, akinek még az életben nem volt egyéjszakása.

Nem a ribiket szedik fel egy alkalomra, hanem a nem elég vonzó nőket, ha nincsenek túl valakin, de kell a szex. Ha a csaj nem szerelmes, hosszabb távra megtartják csak szexre. Ha szerelmes, egy alkalom után dobják, mert nincs szükségük drámára és szemrehányásra a nem létező érzelmeik miatt.

2023. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"vagy elviselhetetlen hosszútávon"

"vagy különbözünk túlzottan is"


Igen, ez kifelejtődött!


* És még a gyerekesek is idetartoznak.


Az elvált az nem annyira gáz.

2023. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, ha én egy éjszakára keresek valakit, akkor az se érdekel, hogy hívják, csak felálljon rá. És ő is akarjon engem.
2023. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlották már egyejszakas kalandokat de en se gondolom, hogy amiatt mert buta lennék, vagy csunya, sőt. Utóbbi nyilvan relatív, de lehet velem komolyabb témákról beszélgetni, érett vagyok, el lehet velem menni programozni stb. Nálam szimplán az volt, hogy a pasi nem akart komoly kapcsolatot, nem akart elkotelezodni, nem akart semmilyen erőfeszítést beletenni egy kapcsolatba, de egy éjszakára jó lettem volna, vagy akár többre. Szerintem ez is elég sokszor közrejatszik a férfiaknál. Nálam sose volt olyan, hogy feküdjünk le, és felejtsük el egymást utana örökre.
2023. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Nálam szimplán az volt, hogy a pasi nem akart komoly kapcsolatot, nem akart elkotelezodni, nem akart semmilyen erőfeszítést beletenni egy kapcsolatba, de egy éjszakára jó lettem volna, vagy akár többre. Szerintem ez is elég sokszor közrejatszik a férfiaknál."


Ez van csak igazán, ha nem érdekled annyira hogy veled legyen.

2023. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!