Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fitymamon a bor felrepedezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymamon a bor felrepedezett es faj hogyha le akarom huzni. Ilyen feher valami is szokott lenni a makkon, mi a baj? 1 hete jelentkezett a dolog. Amugy 16 vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
túrós a pcsöd met nem tudod rendesen kipucolni a kabát alatt! ez fitymaszükület, engem műtöttek még 4-5 évesen, elég rossz utána pár hétig de szerintem érdemes kibírni mert az egy életre megoldja a problémát!
2010. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el vele orvoshoz
2010. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami fertőzés.

Ha meg nem volt nemi életed mosatnába akkor még régebben kaptad el csak idáiglappangott.

Vagy ha esetleg még nem volt soha nemi életed akkor valami nem nemi úon terjedő fertőzést gyanitok.De tuti fertözés:S

2010. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne írj már hülyeségeket!
2010. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha fehér van a makkján.....vagy nem tisztálkodsz rendeszeresen vagy igen!!!!lehet fertözés.Nem beszél hülyeséget az elöttem szóló

21/F

2010. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen tisztalkodom!
2010. okt. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!