Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki iránt többet érzek a barátságnál, de az utóbbi időben nagy elkezdett rossz irányba menni. Nem mennek bele túl mélyen, sokkal többet iszik, drogozik mint előtte, családi boltból lopott dolgokat hogy tudjon venni ezt azt, de lebukott és a saját nagyapja feljelentette, meg velem is szívózik állandóan. Letiltott egy veszekedés után 3 hétre, múlt pénteken felkeresett hogy mennyire hiányzom meg hogy bár ott lehetne velem ahol voltam (külföldön voltam 1 hetet). Kitalálta hogy dolgozni kéne mert az idén azt még nem nagyon csinálta, itt helyben meg nem talált melót. Mondtam neki hogy én elmegyek vele, mert ami melóm van abból nehezen jövök ki újabban én is, mondjuk hogy együtt vagyunk, akkor egy szobába tesznek legalább, benne is volt. Utána írta, hogy kimegy az USAba a tesójához aki illegálisan van kint, hogy majd ő ott szállodát pucol. Tök normálisan megírtam neki hogy ezt azért gondolja át, szállodákat ganézni Ausztriában is lehet, raádásul nem lesz 3 hónap után túltartózkodva illegális. Erre ő nekem támadt hogy mit szólok bele, ő élete, telefonban is üvöltözött velem. Úgy látszik ha valakinek más a véleménye mint neki, akkor idegbeteg lesz. Bár ezt már többen mondták. Persze megint tiltott mindenhol, de láttam, hogy tegnap az első dolga volt visszatiltani, de írni nem bírt volna hogy bocs. (Messenger jelezte hogy elérhető, ha tilt akkor nem jelzi) Este írtam neki hogy marhára eltévedtem, nem tudom hogy jutok haza Pestről, erre ő kb nagy ívben sz"rt, mondta hogy nincs otthon, aztán megint tiltott.

Mi lehet ez, miért csinálja? Egyszer így hiányzom meg úgy, máskor meg tiltogat.

Amúgy ő 24 éves, én 30.


2023. nov. 24. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnét tudjuk...tele fogod sose megtudni. Engedd el a fenébe.

Ez az Amerikás dolog sántít!

2023. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lementél kb kutyába. Tudja, hogy odavagy érte és bármit megtehet veled, mert akkor is ott loholsz a nyakában. Ez a csaj leszar téged, ha éppen olyanja van elővesz aztán eldob. Szerintem 30 évesen kicsit előrébb kéne tartani, mint egy drogos zűrös csajszi után futkorászni. Foglalkozz a saját életeddel.
2023. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Drogos azért. Hagyd békén! Elvonókúra kellene neki nem te.
2023. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg valós ez az USA dolog, a tesója kiment egy haverjával, persze illegálisak már mert letelt a 90 nap, meg persze a munka is fekete. Viszont kicsit én is úgy érzem hogy valami pótlék vagyok mert elment a bátyja meg előtte 1 évig össze voltak veszve.
2023. nov. 24. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Oda nyaralni is úgy mehetsz ha igazolod meddig vagy ott és hol! Hagyjuk már.
2023. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a 2 tag tényleg kiment, még azt hiszem januárban, de pénzük se nagyon volt, mert a gyerek még az anyjától kért a repjegyre is, ezért nem értem, mert olvastam hogy a belépésnél kérik hogy mutassanak be az emberek valamennyi pénzt, hogy lássák nem csöveskedni meg feketézni mennek, de lehet náluk ez elmaradt és azért jutottak be. Direkt megkerestem az egyiket, mert összevesztek és szétváltak útjaik, és az a gyerek teszi fel a képeket hogy itt meg ott van az USA-ban.
2023. nov. 24. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:

És ilyennel minek foglalkozol egyáltalán? Minek neked egy drogos, idióta, idegroncs,megbízhatatlan valaki?

Különben meg nem hiányzol, egy pótlék vagy amikor épp olyan kedve van és nincsen kéznél senki akkor jó vagy, feltéve ha nincsen saját véleményed.

nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!