Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen már esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen már esélytelen, hogy megtalálom a páromat?

Figyelt kérdés

#Pártalálas
nov. 24. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
A legkevésbé sem. De szerintem ezt te is tudod.
nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Eléggé az. Fiatal sem vagy és tapasztalt sem. Szerintem gáz.
nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 40 felett jött az igazi - igaz addig sem unatkoztam, ölbe tett kézzel várva a jótündért 😂
nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha az elmúlt 5-10 évedet a fejlődésbe fektetted volna akkor talán. Így most minimum pár év, de inkább add fel, és járj el öröm lányhoz!
nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt itt kérdezgeted, heti 4X, akkor remélem, hogy igen.
nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Sose voltam társ nélkül.

Emlékszem 5 évesen is az ideális társamért cselekedtem. Bíztam benne.

21 évesen találkoztam vele.

Azóta 9 év eltelt de csak egyre erősödik az összetartozás érzése pedig azóta nem láttam.

Ne add fel neked is van társad ez szimpla matek.


127 nek van egy ellentéte a minusz 127.

nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Én 23 évesen kezdtem el dolgozni magamon komolyabban, mert nagyon mélyoonton voltam és undorító voltam kívül és siralmas voltam belül.


26 évesen találtam meg a páromat és az első 2-3 hónapban nagyon nehéz volt felfogni, hogy rám talált a szerelem.

nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha akarsz gyereket, és megakarod élni épp ésszel, hogy felnő, akkor bele kell húznod.
nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom pasi vagy...
nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Attól is függ, hol élsz, milyen ismerkedési lehetőségeid vannak, mennyire vagy vonzó stb.

32 vagyok, de 29 évesen is igaz volt rám, hogy pici településen élek, élőben semmilyen ismerkedési lehetőségem nincs, nő létemre ronda vagyok és a személyiségem unalmas (tehát nem vagyok vonzó). Nyilván így esélytelen.

nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!