Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti mennyire borulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mennyire borulnátok ki a következő szituációban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 15 éve van egy haverod, akivel nagyon jóban vagytok. Sokszor buliztok talik stb. Néha eltűnik ez a haverod buliban mert mindig is ilyen volt. Na de ennek a havernak idő közben lett egy felesége. Nah a haver buliban ott hagyná a nejét többször. Eleinte nem törődnél vele aztán hirtelen barátod lenne a felesége is. Mennyire akadnál utána ki ha előtte nem tetted és miért akadnál ki jobban az utóbbi időben? Szavazás alul. Köszi 28/N

nov. 24. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Azért mert jó barátom lett a neje és ezért féltem
Azért mert tudok egy titkot a haverrol ami mondjuk megcsalás lenne de titkolnom kellene
Azért mert elkezdtem érezni a felesége irànt többet mint barátság
17 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem értem ezt a kérdést.
nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1-es próbáltam összefoglalni :') csak nehéz

A lényeg hogy mondjuk eleinte nem érdekelt úgymond hogy a barátod eltűnt buliban aztán utána kiakadnál hirtelen mikor ott hagyja a nejét....mi a változás amiért másképp és hevsebben reagálnál erre hogy ott hagyta

Igy érthető?:)

nov. 24. 19:45
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen haver mi van?

:D :D :D

nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Huhh nem érti senki:') szóval tegyük fel pasi vagy és van egy pasi haverod akinek felesége lett idő közben

Bulikban néha ez a haverod eltűnik, ott hagyja a nejèt. Legyintesz majd előkerül hiszen régen is ezt szokta csinálni a haverod. Viszont egy idő után napi szinten beszélnél a feleségével és jóban vagytok. Mikor buliban ismét ott hagy titeket a férje. Viszont ezuttal kiakadnál. Nagyon hevesen. Miért?

nov. 24. 19:48
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Leszarnám. Semmi közöm hozzá. Mindenki foltozgassa a saját kapcsolatát.

Volt olyan cimbim, akinek a barátnőjével jóban voltam. Amikor ment mindkét oldalról a panaszkodás szóltam nekik, hogy ezt nekik kell megoldaniuk és nem igazán érdekel.

nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
A haver dugná a nejet. Ha egy férfi naponta dumál egy nővel, akkor az vagy a kollégája, vagy az anyja, vagy dugná.
nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha dugni akarna a haver, akkor nem kiakadna, ha lelép a konkurencia, hanem cselekedne. Az is lehet, hogy valamelyikük részeg volt, vagy mind2, és elhangzott valami baromság, ami ok volt a kiakadásra, akár az is, hogy pl a csaj részegen elkezdett célozgatni a havernak, aki ezt kínosnak érezte, ezért kiakadt.
nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem, hogy a csaj részegen elkezdett célozgatni a havernak, hogy összejönne/szexelne vele, én pl ilyen esetben akadnék ki.
nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nem történt 8as :) és semmi olyat nem beszéltek ami ezt indokolta volna
nov. 24. 21:04
 10/26 harebell ***** válasza:
100%
Te vagy a feleség, rendszeresen otthagy a férjed bulikban és nem érted, legutóbb miért akadt ki emiatt a haverja? Hát kérdezd meg.
nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!