Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szépnek tartasz egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szépnek tartasz egy nőt, akkor automatikusan meg is indul felé a szexuális vágyad?

Figyelt kérdés
Vagy szokott lenni, hogy szépnek találod, megcsodálod, de nem lesz mégsem olyan gondolatod irányába?
nov. 25. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam számtalanszor előfordul, hogy ha egy igazán szép nőt látok akár élőben akár videón, a szépsége miatt nézem. Ilyenkor nem jut eszembe vele a szex. Nyilván lehetne szó arról is ha úgy alalulna, rendben vagyok amúgy. De ilyenkor a szépsége nyűgöz le.
nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért a közkeletű előfeltételezések ellenére a férfiak közül se mindenki ösztönlény. Sokunknak van úgy, hogy esztétikailag csodáljuk az adott nő szépségét, de mégsem indít be bennünk ÚGY semmit. Ennek elég sok oka lehet, nem akarnám most mindet felsorolni. Vagy olyan is akad hogy kifejezetten szexinek találjuk (bár tudom ez eléggé eltérő dolog a szépségtől), de mégis egyszerűen olyan a jelleme, személyisége az adott nőnek, hogy az taszító, vágylóhasztó hatással bír.

Meg olyan is van (bár valószínű ezzel én leszek kivételben) hogy alapból az hogy szép, még magában nem kelti fel annyira a vágyat, hanem szükségünk van a belsőjéhez, a lelkéhez való vonzódáshoz is. És ez az az érzelmi többlet, ami a külső mellett kiváltja azt a bizonyos nagyfokú, szenvedélyesebb szexuális vágyat is.

nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem feltétlen függ össze.
nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szexualis vagyat szinlelek , de kozben csak poen.
nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, automatikusan nem indul meg. Akkor viszont igen, ha flörtöl velem és olyan utalásokat mond vagy olyanról beszél ami izgató tud lenni.
nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van, hogy nagyon szépnek látok egy nőt, de semmi szexuális kisugárzása nincs számomra, nem vonz és nem indít be, nem fantáziálnék róla, semmi ilyesmi.
nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ösztönlény, de megnézem a szép nőket. Ebből vágy akkor lesz ha az agyam is rábólint valamennyire :) pl. éppen szingli vagyok és remélhetően ő is szingli.
nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen
nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tobbnek is latjuk ilyenkor .
nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem minden esetben.
nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!