Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy a férfinek akivel kavarok valószínűleg barátnője van… Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja lassan kavarok, találkozgatok egy férfivel, mindketten odavagyunk a másikért ezt tudom, egyértelmű is. Viszont megtudtam hogy barátnője van… Nekem annyit mondott hogy van akivel össze járogat, én ezt nem tartottam bajnak, hiszen azt mondta hogy nincs köztük semmi komoly, viszont úgy gondolom, illetve vannak jelek, hogy ez kicsit több ennél. Alapvetően nagyon elítélem a megcsalást, voltam már többször olyan helyzetbe ahol engem csaltak meg, így nem szeretnék én lenni az akivel megcsalnak mást. Viszont a baj az, hogy nagyon jól érzem magam ezzel a férfival, olyan érzéseket váltott ki belőlem amiket eddig még más nem. Alapvetően hiszek abban is, hogyha egy kapcsolatban minden oké akkor nem tudott volna közbe jönni más, szóval nem feltétlen tartom ezt csak az én hibámnak, viszont most hogy megtudtam, fogalmam sincs mit csináljak. Erkölcsileg az lenne a helyes tudom hogyha kilépnek ebből mielőbb, de nagyon vonz ez a férfi. Ő egyébként nem tud arról hogy én sejtem ezt.(még) Mi lenne a legjobb döntés ilyen helyzetbe?
nov. 26. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Kavarj velem 39/F

Se barátnő se feleség szingli vagyok.

nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hitelesség 2%

erre lehet építeni , de a bizalom lassan épül.

nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Igazából azt csinálsz, amit akarsz, csak ne csodálkozz, ha téged is meg fog csalni. Lehet, hogy nem most, hanem 5 év meg egy gyerek után, de az se lesz jobb.
nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Döntsd el, hogy inkább erkölcsös akarsz lenni vagy meg akarod élni ezt az érzést.

Mindkét esetben azért érdemes lenne a férfival beszélni róla. Aztán eldöntöd.

nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 shortcel165 ***** válasza:
0%
Keress alacsony pasit magadnak, jó eséllyel királynőként fog hozzád viszonyulni!
nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

'Erkölcsileg az lenne a helyes tudom hogyha kilépnek ebből mielőbb"


Ő csalja meg a nőjét, nem te. Ez a része nem érdekelne, viszont nem terveznék vele semmi komolyat. Hazudik és veled is ezt tenné. Bár feltehetően csak kalandnak tervez ő is

nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Előbb útobb veled ia megcsinálná.

Az a baj mindegyik nő azt hiazi , hogy majd ő leaz az igazi az egyetlen , de ezek a férfiak sosem lesznek hűségesek és megbízhatóak. A minimáliaan értelmes nőnek ez eszében lenne, aztán mindenki úgy teszi tönkre magát ahogyan akarja felőlem.

nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Akkor válasszon.

Dobja ki azt a nőt vagy ne találkozz vele többet, különben csak egy tartalèk lelki szemetesláda vagy tartalèk pu..i leszel nála.

nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyomd fel a nőjének bizonyítékokkal.
nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogyan írták is előttem, ha összejössz vele majd veled is ugyanezt fogja játszani. Mondjuk nagyon aljas dolog a barátnőjét csak összejárásnak nevezni.
nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!