Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó beszédes lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó beszédes lányok/nők inkább csendesebb pasikat keresnek, párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én egy csendesebb pasi vagyok,és valahogy hozzám állandóan a beszédes lányok nők csapódnak.

Sokukkal párkapcsolatba is kerültem.

Ez egy általános trend?



nov. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a hasonlót vonzza leginkább.


Bár azok a lányok, akik nagyon beszédesek, azok egy nagyon jó hallgatóságot keresnek elsősorban, így fontos, hogy meghallgasd őket. Tehát ilyen szempontból kereshetnek maguknak célirányosan csendesebb pasikat, persze.

nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó ilyen lány, edzőteremben ismertem meg.

A héten nagyjából ugyanazokban az időpontokba járt le kondizni, mint én.


Ő is csak elkezdett beszélni hozzám.

Majd egy idő után elkérte a telefonszámomat,majd minden nap felhívott és legalább 1 órát beszélt a telefonban mindig hozzám.

De ez nem kommunikáció volt,nem is volt kíváncsi rám, mert csak ő beszélt folyamatosan, én pedig...


"Igen,igazad van..jól tetted..stb.


Aztán találkoztunk,elmentünk kávézni,nálam is voltunk,szex is volt.


De baszki, még szex közben is beszélt folyamatosan.

nov. 28. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszédesebb nő vagyok, de inkább azokat a férfiakat kedvelem, akik ugyanúgy mindenhez hozzá tudnak szólni, tehát nem "néma Levente" típusúak. De azért annyira ne legyenek beszédesek, mint én, mert az férfiből számomra taszító. :-D
nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Hazugság. Én is csendes, visszahúzódó ember vagyok, mégse kellettem soha a nagydumás csajoknak (se), szóba se állnak velem.
nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tartom magamat néma Leventének,de tisztában vagyok vele,hogy csendesebb srác vagyok,de


De mikor egy lány elkezd egy levegővétellel,több mint 1 órán keresztül megállás nélkül beszélni hozzám,rendesen megfájdul tőle a fejem.

nov. 28. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Unalmas ember vagy kènytelen magàval beszèlgetni a csaj.
nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanez a tapasztalatom, mint neked kérdező. Csendesebb csávó vagyok, gyakorlatilag az összes csajom ilyen be nem áll a szája típus volt.
nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csendes vagyok, de egyetlen beszédes csajom sem volt még. Sok ilyen csaj szintén beszédes, nagydumás pasikra bukik, hisz egy csendesebb mellett nagyon tudnak unatkozni.
nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!