Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet még ha hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még ha hajlandó velem talákozni? Én keresem őt de ő miért nem?

Figyelt kérdés
Nem tudom exem viselkedését hova tenni. Jól el beszélgetünk hívásban is. Mikor nincs jól el is mondja mi bántja. Néha úgy érzem azért van így háttérbe vonulva mert érezhet valamit csak tarthat valamitől.Össze vagyok zavarodva.
nov. 30. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyan, mikor és miért szakítottatok? Van valakinek azóta új kapcsolata?
nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy szeret, jó lelkiszemétláda vagy neki. Nincs mögötte más.
nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem keres, mert neki teljesen mindegy, hogy beszél-e veled vagy sem. Ha keresed, oké elvan veled, ha nem keresed akkor is vígan elvan. Hazudjál magadnak nyugodtan, de ha azt hiszed van még esélyed nála akkor nagyon csúnyán pofára fogsz esni. Ha jót akarnál magadnak akkor nem keresnéd többet, de nyilván az önsorsrontás izgalmasabb.. szenvedjél csak, hajrá.
nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!