Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi állhat a háttérben? Szereth...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a háttérben? Szerethet? Miért csinálja ezt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány 18 éves jártunk pár honapig.

Én kis szünet után szerettem volna ha meg próbáljuk újra de ő barátságot akar.

Én még mindig szeretem őt.

Furcsa mód nagyon erőlteti ezt a barátság dolgot.Akár hányszor mondtam neki h nekem ez nem megy az érzelmeim miadt amit érzek íránta.Meg másbol nem állt eddig ez a "barátság"dolog mint abból h viberen beszélgettünk tali nem volt.Mikor eldöntöttem h kész én ezt itt befejezem jött h szüksége van rám ne dobjam ki őt az életemből.Csomo ajándékkal meg leptem őt soha egyiket se utasitotta vissza sőt hogy ő mindig hordja használja ezeket meg iszonyat jol esett neki.Meg az is j mindig mellette voltam.Egyszer azt írja van valakije máskor reménytelenűl szerelmes valakibe egyszer rólam áradozik amiket le is írtam.Egyszerűen nem tudom mire gondoljak.Szűksege van rám mègse akar velem lenni de elengedni se akar.

Vagy csak kihasznál vagy fél tart valamitől vagy nem tudom már mire gondoljak.Én nem keresem most őt az utóbi időkben utojára nő napkor köszöntöttem fel azóta nem írtam neki de ő írt.

Hogy vagyok.Mizu?És ennyi.Azóta semmi.

Mondtam neki ha nem szeret engedjen el.

Jött a szokásos mondat fontos vagyok neki ès szüksége van rám.Nem tudom hogy tudnám kideriteni a valóságot.Rá kérdezek nem mondaná meg.Biztam benne hogy újra egypár lehetünk és mindent meg tettem ezért úgyérzem.De most már nem tudom mitévő legyek merre hogyan tovább.


2016. márc. 19. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá kerek-perec miért csinálja ezt és ne játszadozzon veled.

Te se ragaszkodj egy ilyen emberhez, mert ezzel csak ártasz magadnak...

Ha tényleg annyira fontos vagy neki, akkor vagy sikeresen újra összejöttök, vagy elenged, hogy ne kínozzon.


De ez csak az én véleményem, tudom mikor az ember benne van a helyzetben mindig nehezebb pontot tenni egy ilyennek a végére....

Később viszont bánni fogod, ha emiatt szenvedsz évekig vagy emiatt maradsz le valami másról.

2016. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam h rá kérdeztem de ugyan azok a válaszok jöttek.

Én nem kerestem ő el kezdett keresni.

Lehetőségeket nem hagyom el uszni de mindig ott van a gondolataimban egyszerűen szeretem.

De hiába probálok erre megoldást találni h mind a kétfélnek jo legyen de nem tudok.

Ő barátságot erőszakoskodja meg fontos vagyok neki szűksége van rám.

Én nem tudok ugy az lenni amiért szeretem őt nem tudok barátkènt nézni rá.

Viszont ha meg tényleg úgy lenne ah ő mondja velem lenne vagy tenne érte h ne veszitsen el.

Ebbe őrlődök bele h nem tudom mit és hogyan csináljak.

2016. márc. 19. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:

De hát ott a válasz......


Azt mondtad te nem tudsz és nem is akarsz csak a barátja lenni....

Akkor mindenféle zsarolás nélkül közlöd vele, hogy neked ez nem megy és legyen vége az egésznek.

Ne hasson rád ha könyörög, hogy de márpedig őneki barátként kellesz, mert elvárja tőled, hogy te áldozatot hozz érte, mert neki ez így kényelmes, te meg mint a hűséges kisállat teszed amit kér... hát a kompromisszumok nem így működnek.


De figyelj te tudod, látod lenne megoldás, de te őrlöd magad túl sok felesleges gondolattal, ahelyett hogy helyén kezelnétek a dolgot és nem kötélhúzást játszanátok.

Ígyis úgyis fájni fog a dolog, kivéve ha rájön, hogy mégis veled akar lenni, de ehhez is lépést kell tenned. Pont.

2016. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen lépést tegyek mèg?

Meg ez milyen barátság h csak viberen beszelgetünk.Ő tudja jol h mitérzek íránta.Mily koprumiszumot kössek vele?

Én szeretném ha ujra egy pár lennenk de ez így tán már nem esélyes.

Azt se mondja h szeret de azt se h nem.

Kértem szépen voltan kemény de.....

2016. márc. 19. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen de pont ellenkezőleg volt, vagyis en voltam abban a helyzetben mint a barátnőd. Miután szakítottunk barátok maradtunk es itt rontottuk le az egészet, mert közben az egyik legjobb barátom lett. Tudtam h meg szeret es rosszul éreztem magam azért mert en nem ugy szerettem de nagyon fontos volt számomra, sokáig nem tudtam elengedni. Nekem nem mondta h nem akar csak a barátom lenni, de éreztem. Es megszakítottam vele a kapcsolatot. Ugy tettem mintha o megbantott volna, de ez nem így volt, csak azt akartam h tovább tudjon lepni es csak kitaláltam valami hülye indokot (ezt mondjuk nem biztos h így kellet volna rendezni). Es ha o is tekintettel van az érzéseidre akkor o is megszakítana veled a kapcsolatot előbb utobb. Vagy össze jönnétek, de azok alapján amit leírtál nem hiszem
2016. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tömören fogalmazva mire gondolsz mi van most akkor te szerinted?
2016. márc. 20. 03:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátilag szeret csak de ugy ragaszkodik hozzad
2016. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!