Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi lehet a háttérben? Szerethe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben? Szerethet még? Miért nem akar velem járni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel anno jártunk kb 4 hónapig.

Sok szór megszakítottam vele a kapcsolatot mert mindig meg bántott.De ő mindig újra keresett kis idő múlva.

A minap áthívott magához és lefeküdtünk egymással.

Én úgy gondolom két ember között egy ilyen nem véletlen történt.Beszéltem vele h esetleg megpróbálhatnánk újra.

De azt mondta most nem akar kapcsolatot.

Megkérdeztem hogy akkor az a est mi volt.

De mondta nem úgy kellett volna el sülni.

Meg olyanokat mondott mi előtt megtörtént volna h szeret nem akar elveszíteni szüksége van rám stb.

És mikor le feküdtünk egymással éreztem hogy szeret és nem vagyok közömbös neki.

Anno én csomó ajándékkal meg leptem őt.

Ha csak barátságot akar miért engedte h szájra puszit adjak neki és megfogjam a kezét.

Egyszerűen nem értem őt.

Meg ezt az egészet ami van közöttünk.


2016. júl. 28. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak sexre kellesz neki.
2016. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretnek, akkor nem kell magyarázatokat keresni, akkor egyértelmű minden. A ti kapcsolatotok minden csak nem szerelem. Talán vonzalom, talán szexéhség, talán unalom stb....
2016. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hah, velem hasonló a helyzet, nálunk is volt már kézfogás, puszilgatás, de szex nem. Nekem is mondta már, hogy szüksége van rám, mégis elhagyott. Volt hogy én is őt, szintén azért, amiért te, mert megbántott.

De valahogy mindig újra felkerestük egymást.

Szóval velem ugyanez a szitu, csak annyi a különbség, hogy mi nem jártunk együtt és nem volt még szex, se szájra puszi, csak arcra.

Véleményem szerint a te esetedben nem biztos a másik csaj az érzéseiben, de kötödik hozzád, nem akar megválni tőled, sőt vonzódik is hozzád.

2016. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:


Ismerősök is ezt mondták hogy nem biztos az érzéseiben vagy valamitől tart pl h elveszít.

Sajnos mikor jártunk nagyon sokszor megbántott és lehet attól fél hogy újra vagy h nem tud helyt állni.


Szerinted mit kéne tennem?

Várjak van értelme?

2016. júl. 28. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :D

Mivel ugyanebben a helyzetben vagyok bennem is kavarogtak már ezek az érzések és ugyanígy agyaltam a dolgokon, mint te, sőt ugyenezek a kérdések voltak az én fejemben is.

Ebben az elveszítés dologban lehet valami. Talán azt hiszi, hogy ha újra összejöttök, akkor megint lesz valami galiba köztetek és akkor végleg lőttek a kapcsolatotoknak. De én ezt sajnos nem tudom megmondani, nem vagyok sem jósnő, sem látó, sem gondolatolvasó, sem semmi ilyesmi, ha az lennék már elmondtam volna mit gondol kettőtökről. :)

Talán pár pohár bor mellett megkérdezhetnéd, hogy most mi ez az egész, ha úgy könnyebb, vagy józanon is átbeszélhetitek.

Vaagy esetleg próbálkozz tovább és meglátod mi lesz.

Én már eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel. Én elmondtam neki, hogy vonzódom hozzá és mi azóta nem beszéltünk erről a témáról, de a mi esetünkben felesleges lenne újra felhozni, egyértelmű visszautasítás lenne, hiszen fiuja van már lassan 1 éve.

De barátként nem akarjuk elveszíteni egymást, szóval bonyolult az én helyzetem is.

Én ott tartok, hogy egyelőre várok, de ha lesz esély egy kapcsolatra, akkor nem fogok miatta meghátrálni. Eleget vártam, szenvedtem, sírtam miatta és barátként akkor is ott lesz mellettem.

Én jelenleg így állok hozzá. A pasijához nagyon kötődik, sok szemét dolgot tett vele, de így is vele maradt. Szerintem nem lesz egy hamar vége a kapcsolatuknak.

Szerintem te is így vagy a lánnyal. Megbántott egy jó párszor, de te mégsem tudsz elszakadni tőle, mert szereted. És ezt tökre megértem, de ha továbbra is ezt csinálja, akkor ne horgonyozz le mellette. Nem várhatsz rá egész életedben. És ameddig ő sem tudja, hogy mit érez, mit akar veled kapcsolatban, addig nem tudsz semmit tenni, ezt magában le kell lerendeznie.

2016. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én meg kérdeztem de nem akar kapcsolatot.

Sőt azt is miért mondott olyat akkor h szeret stb

Mondta is h szeret meg ott lesz mellettem mint barát.

De arra h miért engedte h megfogjam a kezét meg csókoljam már nem válaszolt.Meg akár hányszor talizunk megölel szorosan.Kaptam tőle egy gumikacsát azóta is azzal poénkodik meg emlegeti.

Sokszor felhozza a régi közös perceket.

Ha közelítek hozzá nem lök el nem mondja azt h figyelj ezt nem kéne.

Gondolkoztam már h fel vetem neki h barátság extrákkal.

Érdekes ez a egész számomra.

És rossz h nem tudom most mi ez közöttünk.

2016. júl. 28. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy többet érez szerintem, de ha nem akar kapcsolatot, akkor én nem erőltetném. Szerintem élvezd ki a vele töltött perceket és majd csak alakul valahogy. :)

De ez a barátság extrákkal talán nem rossz ötlet, mert a leírtakból azt látom, hohy nem utasítja el a testi közelséget veled.

2016. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem értem őt.

Kapcsit nem akar velem .

De viszont nem utasít el sem :)

Anno nagyon keveset taliztunk már ez is változott kicsit.

És amikor azon az estén együtt voltunk én éreztem h szeret ah simogatott ölet és csókolt.

2016. júl. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!