Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért visszafogni magunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért visszafogni magunkat, hogy másnak ne fájjon: mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van páromnak egy baráti társasága, hetente járunk össze. Van egy srác, aki nem a párom barátja, még havernak se mondható, max ismerősnek. Visszamondták, hogy én nemcsak tetszek a srácnak, de szerelmes is belém. A párom azt mondta, hogyha az a csávó is ott van, akkor hagyjuk egymást, ne bújjunk egymáshoz, ne pusziljuk, csókoljuk meg egymást, mert biztos rossz érzés annak a srácnak. De ha annyira rossz érzés, akkor nem kellene jönnie, vagy ne nézzen oda.
nov. 30. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Szerintem hanyagoljátok egymást a srác érdekében.
Nem kell a srác miatt hanyagolni egymást, az ő baja
27 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar felvállalni a "párod"?
nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak te vagy a fontosabb vagy az ismerős? Nem lehet véletlenül, hogy a srác a te barátodba szerelmes és volt köztük viszony, történt valami?
nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Mi is ilyenek vagyunk kb. hogy mások előtt nem csüngünk egymáson, de csak hogy ne ébresszen ellenszenvet vagy bármit, ne akarjanak minket mások kikezdeni.
nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Jajj sosem értettem ezt a "ne puszild meg a párod mert lehet valakinek rosszul esik" KI NEM SZARJA LE?! Amúgy általában a megkeseredett szingliket zavarja, meg ugye a te esetedben a szerelmest. Vicces, amikor én voltan szingli, még örültem is, ha egy pár összebújik, mert szerelmesek. A legjobb az volt, amikor egy barátnőmre és az ő barátjára szólt rá egy leszbikus pár a társaságukból, hogy nekik sem lehet, akkor ők se csókolózzanak mások előtt, szájrapuszi se engedélyezett, mert homofób ország vagyunk, és emiatt a heterok is szívjanak. Emiatt baz.dmeg rászoktak arra, hogy öleléssel köszönnek :D Nem csak előttük, hanem mindig. Én sem fogom vissza magam soha és nem is fogom :D Te se tedd!
nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit a 2-es mond.
nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, eddig felvállalt😅


Uuu ez meredek azért. Teljesen kizárt, hogy meleg vagy biszex lenne.


De mi nem vagyunk prűdek. Nem nyáladzunk társaság előtt, de azért egy odabújás, egy szájra puszi, egy gyors csók belefér.

nov. 30. 15:55
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes nem lehet csak úgy, inkább maradjunk abban, hogy tetszel neki. A szerelem annál azért komolyabb, minthogy a sarokból les és plátói érzéseket táplál irántad.

Én alapból nem vagyok az, aki társaságban nagyon a párjára mászik, de ha kedvem tartja, hogy hozzá érjek, vagy adjak neki egy puszit, akkor fogok. Ezt a harmadik illetőnek kell magában letisztázni, engem ez nem érdekel. Nem lehet mindenki a miénk, aki megtetszik, ezt egy felnőtt ember a helyén tudja kezelni.

nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Mióta vagytok együtt, hogy a párod nem féltékeny még egy kicsit se? Jó, nem kell egymáson csüngeni társaságban, valahol irritáló és nem odavaló, de hogy a párod egy holmi idegen jóformán érzései érdeklik szerintem nagyon furcsa. Mert ha úgy adta volna elő neked mint amit írt a #3-as és én oké, elfogadható érv. Viszont ő nem azzal állt elő. Ő ennyire empatikus, érzékeny típus vagy valami nagyon nem stimmel...
nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Elcsépelt a "that sounds like a YOU problem", de nagyon találó, és nekem segít abban, hogy más problémája maradjon másé, nekem ahhoz semmi közöm.
nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elvileg az a srác velem járt egy suliba, még általánosban, de nem emlékszek rá. Szerelmes vagy nem, ezt nem én fogom tudni elődönteni, nekem így mondták, hogy szerelmes belém.
nov. 30. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!