Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet visszafogni...

Hogyan lehet visszafogni magunkat, míg bizonytalan a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném túlzottan beleélni magam, mivel egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazt szeretnénk. Eddig nagyon jól megvagyunk, lassan szeretnék előre haladni és közelebb kerülni a kiszemelthez. Mindig elkövetem azt a hibát, hogy túlságosan megőrülök a kölcsönös szimpátiának és gyakran többet is képzelek bele, mint a partner. Ezt hogyan tudnám kontrollálni? Félek az újabb pofára eséstől.
2014. jún. 13. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is ilyen beleélős típus vagyok. Főleg, hogy nem sok kapcsolatom volt eddig, és hosszabb idő után, mikor végre felcsillan a remény, baromi nehéz visszafognia magát az embernek. Én csak annyit tudok mondani, hogy ez is olyan dolog, ami fejben dől el. Próbáld meg tudatosítani magadban, hogy pofára esés lehet a dologból, arra pedig ugye nem vágysz. Nem mondom, hogy könnyű, de mindenképp próbáld meg fejben tisztázni a dolgokat.
2014. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna, ugyanebben a helyzetben vagyok. Nem szeretnék újabb pofára esést, és szinte biztos vagyok benne, hogy az lesz a vége. Inkább próbálom lazábban nézni a dolgokat, és visszafogni magam, hogy ne örüljek túlzottan ennek az egésznek. Sokszor elképzelem, hogy milyen rossz lesz, ha majd már unalmas leszek neki, és keres mást, és mennyivel könnyebb úgy elengedni, hogy nem kötődök hozzá annyira.
2014. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!