Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyelli egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyelli egy lány, hogy nem volt még senkije?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom, hogy nem volt senkije sose. Nekem se volt még. Rákérdeztem, hogy hány parkapcsolata volt eddig, erre azt írta, hogy magánügy, mert nem tartozik senkire, főleg nem idegenekre.
nov. 30. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Idegen vagy számára? Akkor tényleg semmi közöd hozzá!
nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Nem szégyelli, nincs hozzá közöd.


A biztos forrás meg... ő maga lenne. Senki más.

nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én is rohadtul örülnék, ha valami idegen vagy alig ismert csaj azzal nyitna, hogy hány párkapcsolatom volt már... Attól függetlenül, hogy 0 volt vagy 3 vagy 30.
nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy szégyelli, egyszerűen csak nem tart téged olyan jó ismerősének, vagy egy bizalmas személynek, akivel ilyesmit szívesen megosztana.
nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy egyszerűen nincs hozzá közöd? És a biztos forrásnak sincs, ezért nem tud róla.
nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Csak neked nem mondja meg.
nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk tényleg semmi közöd hozzá, kezdjük ott :D
nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!