Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellnem kellene, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kellene, hogy képtelen vagyok őt sajnálni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk egy lánnyal, vagyis hát nem "olyan" ismerkedésnek indult, nyögvenyelős volt az egész, mert el-eltűnt, és nem reagált az üzeneteimre, hívásaimra. De mindezt úgy, hogy akkor még csak beszélgettünk, tehát semmi nem volt köztünk. Időnként elejtette, hogy önbizalomhiányos, és nagyon egyedül érzi magát, barátokat akar szerezni, úgyhogy próbáltam vigasztalni, de sosem beszélt velem semmiről, hiába ajánlottam fel. Utána aztán elmondtam neki, hogy bejön nekem, és elfogadom őt olyannak, amilyen, igyekeztem éreztetni vele, hogy fontos nekem. Egyszer találkoztunk, jól éreztük magunkat, aztán mondta nekem, hogy fontos vagyok neki, és meg akar ismerni. Aztán megint eltűnt, nagy nehezen utolértem, megbeszéltük, hogy újra találkozunk. Elutaztam, erre nem jött el, kétszer hívtam, semmi. Este felnéztem fb-ra, rögtön írt, hogy az lenne a jó, ha odaköltözhetnék a közelébe (nyilván akkor lenne társasága). Mondtam neki, hogy vártam rá, erre ő, hogy a szakdolgozatához keresett könyveket, és még egy bocsánatot sem mondott. Berágtam, és megírtam neki, hogy nagyon rosszul esett, hogy még csak nem is szólt, és így nincs értelme tartani a kapcsolatot, mert így még egy barátság sem működik. Azóta nem beszéltünk, én már belefáradtam az egészbe, mindig újabb esélyt adtam, hogy hátha változik valami, de semmi. Aztán kiírta fb-ra, hogy mennyire magányos, de abszolút nem érdekel, az ő baja. Én elutaztam, felőlem kezdetnek barátkozhattunk is volna, de felháborított a viselkedése, sikeresen eltaszított magától, akkor maradjon is egyedül. Szerintetek jogos, hogy már nem érdekel, mi lesz vele? Úgy érzem, megtettem, amit lehetett, és nagyon megbántott ezzel az utolsó lépésével.

2016. febr. 5. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi szégyellnivalód nincs.

Annyi nem volt benne,hogy egy laza sorryt kinyögjön.

Nincs miről beszélni.

Ne legyél a lelki szemetese,akit akkor vesz elő valószínűleg, ha nincs más.

Jól teszed, ha hagyod a fenébe.

2016. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Igazad van, jogos.
2016. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld. Kell neki a társaság, de egyelőre tenni még nem hajlandó érte, hanem a "várom azt az embert, aki megment, de még saját magamtól is" fázisban van. Ilyenkor még nem lehet segíteni nekik. Majd ha eljut odáig, hogy soha senki nem fogja őt "önmagáért" szeretni, hanem ahhoz igenis ki kell mozdulnia, beszélgetnie, eljárni otthonról, nem a vélt, vagy valós rossz tulajdonságain agyalni, hanem elfogadni a tényt, hogy valakinek így is kell... na majd akkor lehet közeledni az ilyen típusú emberhez. Most még nem.
2016. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp az a furcsa, hogy soha semmiről nem beszélt, max. címszavakban, pedig kb. én lettem volna az egyetlen, aki törődik vele. Támogattam volna őt, szerveztem volna programokat is, de nagyon megsértett a bunkó viselkedésével. A gond csak az, hogy rendszerint az ilyenekbe futok bele, pedig normálisnak tűnt.
2016. febr. 5. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyedben még oda is kommenteltem volna a történteket a bejegyzés alá, hogy más se dőljön be neki.
2016. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!