Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom elkényelmesedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elkényelmesedett volna ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már úgy érzem nem tesz annyit értem, mint a kapcsolat elején.

Ha nem vagyunk együtt, akkor már kevesebbet ír, kevesebbet telefonál. Sose kérdezi meg, hogy mi történt velem egy nap, vagy hogy mit csináltam.

Ha együtt vagyunk is, szinte csak szexelünk, és ennyi. Se nem nagyon beszélget velem, Nem is különösebben csinálunk együtt semmit, nézzük a tv adást, és ennyi.

De már az se igazán érdekli, hogy tetsszen nekem, nem vágatja már a haját sem olyan gyakran, mint eddig, és nem is borotválkozik annyiszor. Már az is elegendő neki, ha mackónadrágban jön hozzám, már arra sem veszi a fáradtságot, hogy normálisan felöltözzön.


nov. 30. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kényelmesedett bele, elejétől fogva szexre vagy, jó reggelt! Csak volt a beetési időszak amit bevettél és most kezded kiköpni.
nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Elég komoly fogalomzavar van. Elkényelmesedés mondjuk az, hogy nem takarít ki, mert tudja hogy te úgyis ki fogsz mert zavar téged.

Ezzel szemben ez amiket leírtál teljesen egyértelmű jelei az érzelmi eltávolodásnak, semmi köze a kényelemhez. Eleve gondold már tovább ezt. Az, hogy érdekel hogy hogy van a párod, hogy vonzódni akarsz hozzá nem egy feladat, amit kényelmesebb lenne nem elvégezni, hanem egy alap lételeme a kapcsolatnak.

nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Alapbol ö lehet ilyen unott ember.


Ugyanis másjellemü embereket ha nem is érdekli a párja, akkor is rengeteget beszél, érdeklodik, ad magára, es nem tv-t bámul, és nem csak szex van körülötte hanem élet is van vele.


Ezek jellem kerdések hogy vkinek van élete napjai jó vele egy este is, igényes ad magára, vagy vki meg egy néma lusta diszno akinek témája sincs.

nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem tesz annyit értem, mint a kapcsolat elején"

Ha csak érted tette, és saját magának nem igénye, hogy hajat vágasson, borotválkozzon, normálisan felöltözzön és ne csak TV-t nézni akarjon, akkor jobb is, hogy most ez kiderült.

Szabadon választhatsz. Kell neked így, vagy nem?

nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

En is jártam már így hogy udvarlási szakaszban mást nyújtanak, mint amilyenek valójában.


Eleinte jol öltöznrk parfüm meg beszédesek aztán kiderül hogy fingós böfögős tv lesős prolik amúgy.


De vannak olyan pasik akik nem prolik és évek mulva is élmény vele minden nap lenni.

Cseréld le.

nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan vagyok az elején mint a végén. Szívem a vérét,de csak annak aki érdekel, foglalkozók vele. Már ha ideges a beszolasaimtol akkor hagyom 😁😁.
nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mindegyik ilyen az elején van a szép szöveg, az életem szereleme stb, majd a képmutatás és a lila köd fel, majd a rózsaszin szemüveg le, és jön a való világ, ébresztő csipkerózsikák, az élet nem a mesefilmekről szól:-)és a szupermanekről.

És te milyen vagy a kapcsolatban?

nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki jobbnak mutatja magát az elején, és a rendes emberek is hajlamosak belekényelmesedni, ilyen az emberi természet.
nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

"Ha együtt vagyunk is, szinte csak szexelünk, és ennyi."


Szerintem is nyilvánvaló, hogy mire tart meg...

nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez a kapcsolat a végét járja most még szépen tudtok szakítani.


amúgy te mit teszel a kapcsolatért? mert általában az éremnek két oldala van.

nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!