Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen az oldalon (is) miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon (is) miert gondolkodik igy sok no?

Figyelt kérdés

Nokre jellemzobb ez a fajta gondolkodas. En magam is no vagyok, de nek igazan ertem. Megpedig, hogy kapcsolatban mar szinte "barmit lehet", belekenyemesednek, eligenytelenednek. elhizas, lenott haj, mamis ruhak....


ne ertsetek felre, en magam sem vagyok tokeletes. van rajtam sulyfelesleg (ami ellen teszek), neha zsiros a hajam, stb stb, mint egy normalis ember. de egyszeruen nem ertem, hogy engedhetik el magukat annyira nok, hogy 100+ kgra hiznak fel pl (most az eu okokat ne vegyuk ide), es persze elvarjak, hogy ugyanugy mukodjon a kapcsolat, mikor lehet megolik a vonzalmat ezzel. a szeretet megmaradhat, de a vonzalom ilyenkor sokszor elveszik, csak nem mondjak ezt ki... szamomra az a termeszetes, hogy torekszem arra, hogy a korulmenyekhez kepest leheto legjobbat adjam magambol a masiknak. lehetnek stresszes napok stb, de ez a vegletes beletespedes, "fogadj el igy" felfogas szerintem nagyon karos, es sok kapcsolat elobb-utobb erre megy ra. termeszetesen ha a masik beteg lesz stb, az teljesen mas, de ha szimplan keszpenznek kezdi venni a masik felet, az szerintem tiszteletlenseg onmaga fele, a masik fele, a kapcsolat fele.


de valahogy manapsag nagyon nem trendi kimondani ezt, alabbi kerdesnel is szenne pontoztak, pedig szerintem nem bantoan irtam le a dolgot, egyszeruen ezt az attitudot talalom nagyon karosnak.



2019. aug. 1. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
88%

Magánügy, mindenki úgy él, ahogy akar, úgy rontja el az életét, ahogy akarja, annyi kg-t szed fel magára, amennyit akar, ha szeret beteg lenni, ámen.

Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, ez azért eléggé beszédes. Az egyik legboldogtalanabb és legbetegebb nemzet vagyunk.

Sokaknak az értelmi és érzelmi intelligenciája a békas..gge alatt van. Sok pár az őszinte nyílt kommunikációnak még a hírét se ismerik, változtatni meg, ááá. az már luxus. Állandóan megy a kifogáskeresés, önzés, egózás..stb.


Mindegy, én a saját életemben törekeszem a legjobbra, párommal mindent meg lehet őszintén beszélni. Az, hogy ki hogyan él, nem érdekel, nem az én dolgom. A saját magam dolgával törődöm.

2019. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom ez engem soha de soha nem érintett (nő vagyok). Én pont az a típus vagyok aki a párja mellett sokkal motiváltabb mindenre az életben. Sokkal szívesebben járok el edzeni,koplalok,eszem egészségesen,öltözöm még nőiesebben,tanulok,képzem magam,az időmet jobban beosztom,keresek barátokat,programokat stb stb...bennem az van,hogy neki még jobb akarok lenni. Tudom,hogy ez meg a másik rossz véglet,de én inkább vagyok ilyen ,mintsem az általad leírt másik típus aki elhízik,slampos,nem érdekli már kb semmi,mert van valaki mellette.

Mondjuk én szingliként is adok magamra,de össze sem lehet hasonlítani azt a belső erőt amit akkor érzek amikor párom van :D Akkor gonodlom én egy amolyan főnyeremény lehetek a legtöbb embernek.

2019. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kérdést felesleges volt a nőkre kiélezni. Mindkét nemnél előfordul.
2019. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
77%

Én azt nem értem, hogy mennyi időd és szabad energiád van, és mennyire kevés empátia és EQ, hogy ismeretlenül lenézz és ítélkezz mások felett. Én ezt nem tudom felfogni ebben a világban.


Ott van barátnőm 100 kg, olyan ruhákban jár, amiket kap magára, de igyekszik, mégis megnézik az utcán, és hallottam már rá negatív megjegyzéseket tenni másokat. De azt senki nem látja, hogy leadott már 40kg-t, hogy lassan 2 éve brutál mód küzd, hogy összerakja az életét, és hogy mennyire kedves ember. Nem... mert első ránézésre nem illik bele az elvártba, az ilyen embereknek, mint a kérdező.


Szánalmasnak tartom azt, aki ítélkezik egyetlen ránézésből. Legyen bármilyen külseje, és higgye bármennyire is azt, hogy igaza van. Alja.

2019. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 A kérdező kommentje:

utolso, talan nem jott le a kerdesembol, hogy aki valtoztat, es torekszik, az mas megiteles ala esik? es nem lenezesrol beszelek, hanem arrol, hogy sokszor az ilyen emberek, ha tonkremegy a kapcsolatuk/nem is alakul semmi, egyaltalan nem erzik magukat hibasnak, hanem az ellenkezo nemet okoljak mindenert.


es mondtam, pl az eu okok nem tartoznak ide(a depresszio is az, ami miatt az evesben kereshet oromot vki)


en azokat nem ertem, akik fennhangon hirdetik ezt a "ha nem szeretsz ugy ahogy vagyok, akkor nem is szeretsz igazan" dolgot miutan arnyekuk mar az akkori onmaguknak SAJAT hibajukbol, mint amit a parjuk megismert.

2019. aug. 1. 10:39
 6/103 anonim ***** válasza:
77%

Gondold ezt át mégegyszer!


Ki az, aki szerinted így AKAR kinézni? Aki így akar élni?


Senki. Elárulom. Az, hogy valakin plusz kilók vannak, az éppúgy fizikai és lelki problémákról árulkodik. Melyikért is ítéled akkor el?


Azért mondja, hogy fogadják el így, mert túl van 10-15 féle próbálkozáson és nem járt sikerrel, mert komplex problémamegoldásra lenne szüksége és nem találja a megoldást. Ekkor mi segít neki jobban? A lenézés, vagy a segítség?


Akiről te beszélsz, nem létezik, csak a megküzdési stratégia egyik formája, hogy próbálja elfogadtatni magát, mert változtatni valamiért nem képes.

2019. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:
talan az ilyen "fogadd el magad" kampanyok meg a sok hasonlo tartalmu noi valasz miatt irtam a kerdesben not, de nyugodtan kicserelhetitek "ember"re, ugyis ervenyes lesz.
2019. aug. 1. 10:42
 8/103 A kérdező kommentje:

azert ne mondd azt, hogy kivetel nelkul mindenki akin felesleg van keptelen lenne valtoztatni. egyszeruen nem akarnak elegge. nem lenne ilyen nepszeru mindenfele csodatea, tabletta, por, fogyaszto kapszula, ha nem probalnak folyamatosan a konnyebb utat keresni sokan, ahelyett hogy egyszeruen dietaznanak es sportolnanak.


de meg csak nem is kell feltetlen az elhizasra gondolni, kevesebb szortelenites, lenott haj, stb stb, mast is irtam, ami szimplan a lustasag es belesz@ras.

2019. aug. 1. 10:45
 9/103 anonim ***** válasza:
100%

A te gondolkodásodat nem értem.

Én se egy erősen kopaszodó, ráncosodó, kicsit pocakos 42 éves férfihoz mentem ám hozzá! Azt hiszitek, hogy a férfiak nem változnak? Mégse érzem jogosnak, hogy fiatal bikákkal henteregek, pedig lenne is jelentkező.

Másrészt ez az egész hozzáállás megalázó. Főleg ha megnézed az átlag férjeket. Legyél csinos, vékony, menj edzeni, legyen tiptop a hajad, a körmöd, a ruhád.

De ne költs ezekre a közösből egy fillért se, mert szeeegény férjed nem ezért szakad meg a munkában.

Neveld a közös gyereket, mert ha elkényeztetett vagy szemtelen, akkor az is a te hibád. Az apa csak spriccel egyet, és minden letudva.

Legyél egy mosolygós kis tündi, mindig vidám, fiatalos, és üde.

Az ágyban vállaj be mindent, se.ggből szájba alap, és naponta kétszer cidazd le, hogy menni ne maradjon ereje, akkor talán nem csal meg.

Moss, főzz, takaríts, mert az olyan nőies és vonzó.

Mindezért cserébe tiéd a jog, hogy egy életen át nézheted főzés közben, ahogy életed párja fingik a tévé előtt, és ordít a gyerekkel, hogy húzzon a szobájába, mert nem hallja tőle a meccset.

Aki ezt nem tudja hiba nélkül prezentálni, az pedig a népítélet szerint rászolgál a megcsalásra.


Meg kis fas2om nem kéne? Tényleg erről szól nektek a házasság, hogy ennyire kell remegni azért, hogy el ne hagyjon a Zurad?


Az megvan, hogy Irina Shayk modellt Lady Gagával csalta a férje? Biztos nem azért, mert jobban odafigyel magára.


Legalább mi nők egymás közt ne azt hirdessük, hogy a nő egyedüli értéke a külső, és férfit csak úgy lehet megtartani, ha teljesen megalázkodsz.

2019. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Èn is ezt tapasztalom sok csinos szép nő ismerösöm mára egy dagadék igénytelen lett
2019. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!