Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki??

Figyelt kérdés
Egyik kollégámmal találkoztam az utcán. Egymással szembe mentünk, ahogy észrevett elkezdett mosolyogni. Annyira nézett hogy elfelejtett köszönni. Akkor köszönt, mikor mondtam neki hogy szia. És aki mellettem volt azt észrese vette. Munkahelyen mikor találkozunk, akkor mosolyog és köszönéskor mondja a nevemet. Sokszor megfogadja a tanácsomat. Egyre jobban kitárulkozik előttem. Rosz kapcsolatai voltak. És szeretne már normális lányt találni.

dec. 2. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Annyira szomorú vagyok, hogy ilyen kérdések egyáltalán megjelenhetnek a neten.
dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom valamennyire kedvelhet, de ennyitől még azért simán lehet, hogy csak egyszerűen próbál kedves lenni
dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
nem lehet hogy kula volt a homlokodon (ami csak csoki volt valójában) és nem bírta levenni róla a szemét? Nem a Kockafejekben láttam vagy ilyesmi...
dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!