Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményetekre lenne szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lenne szükségem. Szerintetek jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

Egy lány barátomnak nemsokára szülinapja lesz, és a minap, ahogy sétálgattunk, meglátott egy szép karkötőt. Mondta, hogy mennyire tetszik neki, ezért gondoltam elmondom a párjának, hogy mennyire örülne neki.(azért nem én veszem meg, mert tőlem már kapott ajándékot) Eddig nincs is baj a dologgal, csak a srác mondta, hogy nincs elég pénz most nála, hogy megvehesse a karkötőt.Erre én felajánlottam, hogy kölcsönadok neki 1 kis pénzt, hogy megvehesse. Ő beleegyezett a dologba.Csak az a baj,hogy ne kérdezzétek miért, de kitálalta a csajnak az egész történetet,és hogy felajánlottam neki, hogy kölcsön adok. A lány erre borzasztóan kiakadt rám, hogy hogy mertem én felajánlani a párjának a pénzem. szeintetek jogosan haragszik? :(


19/f


2010. okt. 20. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem!

lehet cikinek tartja, h a pasija kölcsönkér.

2010. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát nemtudom.azt mondja, ez olyan mintha én vettem volna neki.de úgy letámadot...pedig én csak jót akartam:(
2010. okt. 20. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, de nem értem a barátja miért mondta el neki, inkább örült volna, hogy segítettél!


Tanultál az esetből, máskor nem ajánlod fel!

Lehet, hogy cikinek érezte, hogy kölcsönből veszi meg a barátja neki az ajándékot...

De rendes volt tőled amúgy!

2010. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, a párja volt az igazán tuskó...nem hogy örülne neki, hogy valaki segít rajta. Arról meg nem is beszélve, hogy elég rendesen leégeti magát a csaj előtt...
2010. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) de írjatok még mert nagyon nagyon magam alatt vagyok.és őszintén szólva kicsit hibásnak is érzem magam..:/.de ha meg nem ajánlottam volna fel akkor meg én lettem volna a szemét...megintcsak
2010. okt. 20. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
nem vagy hibás! A pasi egy balf.asz amiért elmondta a bnőjének, a csaj meg szimplán szégyelte a pasit, ezért támadhatott le.
2010. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi. máris jobb kicsit:).

de nemtudom mit tehetnék, mondhatnék, hogy ezt a lánnyal is elhitessem.Elég önfejű...:/

2010. okt. 20. 23:20
 8/13 anonim ***** válasza:

NNANNEEEEEE!!!!!!!

Nehogymáá te érezd magadat bűnösnek, hogy kisegítetted azt a szerencsétlent, amiért nem volt egy kanyija sem...! >:-O


Figyu Tesó!

Neked nincs semmi okod szégyenkezni. Figyelmes voltál. Leadtad a drótot annak a szerencsétlennek, aki beköpött.

Az már más kérdés, hogy visszaéltek a jóhiszeműségeddel.

(Nálam ez már a xarbakavarás már egy fél árulásnak minősül, nem hinném, hogy ezek után neked kéne lépni... Szégyenkezzen az, aki ezt kavarta! >>:-O) Sajna ismerem ezt a szitut, mert én is kellemetlenül érezném magam egy ilyen szitu miatt, hogy én jót akarok, de visszafelé sül el. De nem büntetném magamat mások hülyesége miatt, gyorsan kibeszélném magamból a rosszhangulatomat, bánatomat egyik megbíz6ó barátomnak, hogy mihamarabb feloldódjak, és ne ezzel kelljen foglalkoznom tovább.



A csaj reakciója hagyjon hidegen! Te jót akartál. Nem te te7sz arról, hogy nem úgy lett, és hogy az a lúzer párja nem ismeri az illemtankönyv tartalmát... Ha a csaj ebből képes ügyet csinálni, akkor neked meg jogod van nem foglalkozni vele. Akkor nem ér célba a provokációja, önmagát bosszantja csak, nem téged, és miután megfőtt a saját levében, mert a kreált mérgét nem tudta rajtad levezetni, majd rájön, hogy mi az ábra. Inkább ő az, akinek illene bocsánatot kérnie tőled, mert...

1.) a letámadáshoz nem volt joga...

2.) örüljön a karkötőjének, amit a párja vett meg, és amelynek árát minél hamarabb visszaszeded tőle, pláne a történtek után, és legközelebb meggondolod, hogy kinek teszel szívességet vmi érdekében.


Vannak olyan szituk, amikor akárhogy bizonygatod az igazadat, nem hisz neked. ienkor csináld azt, hogy lépj tőle távolabb és viselkedj hidegen, hagyd rá a döntést, vhogy így:

"Figyelj! Én neki tettem szívességet azzal, hogy kölcsönadtam. Azzal, hogy ő mit kezdett a pénzemmel, semmi közöm... arról meg nem te7ek, hogy nem vagy képes ezt belátni és elfogadni, vmint hogy ebből képes vagy ügyet csinálni! ha ienen felhúzod magad, akkor menj haza, és tombold ki magad. Majd holnap találkozunk, ha megnyugszol!"

(Még ő fogja rútul érezni magát, hogy hisztis Fruzsi volt veled, és megőrzöd lelki tisztaságodat. Ennyii!! ;-D)


Ami meg a "spiclinket" >X] illeti, ne szólj hozzá, amíg ő nem kezdeményez, vagy légy hozzá rideg és elutasító. Legközelebb meg ne adj neki kölcsön, s ne add le neki a drótot, mert látod, mit művel... hiába az áldott jószíved... ((:-s

Én is vtam már úgy, hogy barátomnak adtam kölcsön, és elmondom neked, hogy sok esetből mindössze 1etlen 1 volt az, akivel megerősítette a kölcsön a kapcsolatomat. A többi úgy ahogy tönkrement a pénz miatt, és sajna többen is vannak, akik még a mai napig nem adták vissza a lóvémat, behajtani meg nincs rá módom. Nekem ez nem ér meg innentől kezdve ennyit, hogy aztán csalódjak azokban a személyekben, akikben bízni próbálok. Na és neked? Neked megér??? <<:-o



NE LÓGASD AZ ORROD! A tetted alapján NEM ÉRDEMLED MEG! :-)

FEL A FEJJEL, TESÓ!!! ;-D


Üdv: EE

2010. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen.teljes mértékben igazad van:)
2010. okt. 21. 07:59
 10/13 anonim ***** válasza:

komolyan így van mindig, h aki kedves, és segíteni próbál, az szívja meg állandóan! A csaj meg gondolom a szégyenérzet mellett jóóól bevédi a barátját, holott legbelül tisztába van vele h egy csődtömeg a pasija, de hát na ...


Egyébként nekem az is eszembe jutott h mivan ha a pasija kezdett el a bnőjének beszélni rólad, és mivan hha nem is úgy hangzott el minden a csaj előtt ahogy ti beszéltetek?

Lehet féltékeny a pasi, és így akar összeugrasztani a bnőjével, az nem lehet?

2010. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!