Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a véleményetekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most 17 vagyok, és tényleg jól beszélek a másikhoz, meg más lányoknak is tetszem, és az egész ismerkedéses téma gördülékenyen megy,egyébként sokszor mondják is hogy kedves vagyok meg odafigyelek mindig(nem egoizmusból mondom), egy bizonyos pontig ahol is egy kis 'gixer'(probléma) van. Általában ha látok egy lányt aki tetszik beszélek vele, volt sokszor hogy már 3 hétig jól megvoltunk, de nem merek megtenni valamit.


Kérlek ne nevessen most ki senki aki elolvasná kérdésemet, mert most ezt komolyan írom. A nagy probléma az hogy amikor már tényleg az jönne hogy kettesben lennénk egy szobában és esetleg vetkőzésre kerülne a sor(ha még nem is szexről lenne szó) akkor nincs önbizalmam az egészhez, mert sajnos pelenkát kell hordanom éjjel nappal. :$ :(


Kérlek mégegyszer hogy ne írjatok ide hülyeségeket, pusztán arra lennék kiváncsi így anonímként hogy vajon ti, ha hozzám hasonló fiúval találkoznátok, megértőek lennétek és mindennek ellenére folytatnátok a kapcsolatot, vagy ilyesmi miatt szakítanátok? :/


Kérlek írjatok esetleg még plusz véleményt, és kort mindenképp.


Köszönöm hogy elolvastad, remélem megértesz.


2010. máj. 28. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
???
2010. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért kell pelenkát hordanod? írj privit, s válaszolok...ez komoly...
2010. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pelenkát?
2010. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

..és ez valami szervi megbetegedés miatt van, vagy csak egyszerűen 'nem vagy szobatiszta'? mert nem mindegy!

ha betegség, akkor egyáltalán nem ciki, csak megfelelően kell tálalni a témát..

23L

2010. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a barátnőd, és őszintén szeretnélek, nem nevetnélek ki. Ha valaki majd igazán szeret, meg tudod osztani vele ezt a problémát. Megértő lesz, és elfogadja.
2010. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha nem önhibádból, hanem betegség miatt, akkor megérteném. Akit szeretek, mindenhogy szeretem.

22l

2010. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kb mint a ludtalpas kerdes...Ha szeretlek a pelenkadat is szeretem!
2010. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem ha tényleg rendes vagy, akkor nem zavarna. nem tehetsz róla ezzel nem büntethetnek a lányok. én elég immúnis vagyok az ilyen problémákra. senki nem lehet tökéletes. szerintem ez nem gáz. mindenki kicikiz minden marhaságért, de abba nem gondol bele ha ez vele történne hogy esne neki. az emberek mi előtt kicikiznek valakit gondolkozhatnának.
2010. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem is ird meg h mér kell! igy jobban tudok segíteni
2010. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!