Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A duci nők miért szerepelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők miért szerepelnek olyan gyakran szitokszóként a rovatban?

Figyelt kérdés
Vagyis sok kérdésnél elég gúnyosan hivatkoznak rájuk, hogy a társkeresésben sikertelen férfiaknak náluk kéne próbálkozni vagy ők jutnak már bizonyos szint alatt, velük kéne megelégedni. Azért fura ez, mert valójában sok férfi gerjed a telt nőkre, nem értem miért van úgy beállítva, hogy csak azok próbálkoznak náluk, akik vigaszágon vannak és nem jut nekik jobb. Nem hinném azért, hogy egy ápolt, teltebb nőnél senki sem próbálkozna és csak a lúzerek lennének hajlandóak megdugni "ló nincs, szamár is jó lesz" alapon.

dec. 4. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Mert az a mai szépségideálokhoz képest nem szép.


Engem csak az zavar ebben, hogy rossz embereket azoknak sem kívánnék, akik külsőre nem szépek.

dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem ismerik őket.


Akinek volt már molett barátnője (nekem volt!) az tudja, hogy ezek a nők többségében nincsenek rászorulva arra, hogy egy sikertelen pasi csajai legyenek.

Már abból a logikából kifolyólag sem, hogy ha a sikerteleneket a molettekhez küldik, akkor nekik tonnányi pasiból lesz lehetőségük választani, hiszen összegyűl a brigád.

dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#1


A molettek között is van olyan, akinek szép arca van.

Tudok olyan csajról, aki ha lefogyna, egy bombázó lenne.

dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de minőségre milyeneket küldenek hozzájuk...
dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

#4


Feleslegesen küldik őket hozzájuk a jelenlegi mentalitásukkal.

A sikertelen pasik, ha úgy mennek oda egy moletthez, hogy "én most azért jöttem ide, mert más nem akad", és ez kisugárzik, akkor dobni fogják.


A nőket tisztelni kell. Egy molett nő is tiszteletet vár el. Ha ezt nem kapja meg, akkor nem jön össze az illetővel.

dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az itteni incelek meg a gyűlölködő nők hoppáréja. A való életben nem szenved semmilyen hátrányt egy szép molett nő, akkor hadd fröcsögjön itt a lehető legnyugodtabban akinek erre van igénye, nem?
dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Definiáld a teltet. 70kg vagyok, 170cm és sosem volt gondom az ismerkedessel. Nincs hasam, ellenben van popsim, cicim. Tokám nincs, arcom szép, a hajam egeszseges, és derékig ér. 🤷‍♀️ Azoknak a férfiaknak nem szoktam tetszeni, akik kifejezetten a NAGYON vékony nőkre gerjednek
dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gonoszak nagyon .
dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!