Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom még mi a pasi neve ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom még mi a pasi neve ?

Figyelt kérdés

Egy egészségügyi intézményben voltam a múltkor és ő vett vért tőlem. Kb 40-50 között mozog de engem olyan szinten még fogott a pasi (pedig nem ez a kigyurt piperkoc pasi ,a kisugárzása és az ,hogy nyugodt típus!!!)

Utána meg ott kellett maradnom és többször oda jött megkerdezte minden oké-e volt ,hogy csak vártam a dokinál és oda állt mellém megnézése és el ment .

Évek óta ilyet nem hozott ki belőlem ferfi .nyitva volt az ajtó vártam az orvost ,hogy hívjon be ,láttam nézett párszor kifelé de kb fel percig biztos .

Lehet csak én gondolom túl, hogy szimpatikus lehetek neki ?

Na ...es itt a bökkenő....

Nem tudom mi lehet a neve .az intézmény oldalán is megprobaltam meg keresni az ott dolgozók nevét vagy képet de semmi .

Jövő héten kell mennem ismét, remélem ott lesz !

Hogy tudnék vele flortolni ,hogy vegye a lapot ?

Mert közölte, hogy ennyit nem szoktak figyelni q paciense...(ezt úgy oda bokte nekem )

N31


dec. 5. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb mész, és nincs ott, kérdezd meg aki van, hogy "Most nem az a fickó van a ..., pedig mondta a nevét...segítsen már!?"
dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Hát nem tudom, szerintem fordítva működik a dolog. Ha ennyire érdekelnéd, megkeresne, minden adatod megvan neki..

Ha mindenképpen be akarod kockáztatni a hatalmas égést, akkor írj neki egy rövid bemutatkozó levelet az elérhetőségeddel, zárd le a borítékot, add oda a főnővérnek. Adj neki személyleírást, illetve, hogy mikor volt bent, ennyi infó alapján valószínűleg tudni fogja, kinek szól a levél.

De még egyszer: nem gondolom, hogy ez jó ötlet.

dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 .csak kivancsisagbol meg akartam volna keresni először fb-on !!!

Nem akartam írni neki !!!

Csak egy kicsit kutakodni és kész!

dec. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!