Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes ferfiva ismerkedni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ferfiva ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Meg nem tudom ,hogy mi a helyzet az ex feleseggel de azt már tudom ,hogy van egy fia ,gyűrű nincs az ujján.

Milyen tapasztalatok vannak ?

Lehet ebből mármint jó?

N30


dec. 5. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Mostanában sokan kérdezték ezt, röviden összefoglalom mit gondolok:

-mindig, minden esetben a gyerek lesz az első, akihez igazodni kell. Időben, anyagilag, mindenhogy.

-az ex akkor kavar be, amikor akar

-egy életre szóló kötöttség ez, neked is meg kell felelni mint apa batátnője

dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem az ő gyerekekhez anyagilag ???🤨
dec. 5. 18:10
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, anyagilag is. Ha te is szülnél a pasasnak egy csimotát, akkor sem őt támogatná 100%-ig, mert az első gyerek is mindenből kapna. És még örülni kell, ha csak 50-50 lenne a megosztás.
dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Családalapításra offos.Kivéve, ha jól áll anyagilag és még a gyerekvállalás előtt leteszi az asztalra a pénzt.Más esetben semmi haszna.
dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De ha én szülnek neki még jó, hogy támogatna.

Viszont neki egy masik nőtől van már gyereke nekem öt miért kéne? Hiszen neki van anyja nem ?!

dec. 5. 18:23
 6/20 A kérdező kommentje:
Eleve.mennyi az esely ilyenkor, hogy akarna meg egy gyereket másik nőtől?
dec. 5. 18:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#5 Úgy érti az előző hozzászóló, hogy pl. öröklésnél majd a ti gyeretek alapból mindennek csak a felét kapná az apjától, mert a másik felét a másik gyerek örökölné.A pasid a pénzét szintén a két gyerek közt osztaná meg.


Én meg ezért írtam, hogy családalapításra ilyennel csak akkor gondolj, ha jól áll anyagilag és be is bizonyítja tettekkel, hogy tud titeket is finanszírozni.

dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Öreg a faszi?
dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7 értem köszönöm szépen!

És általában mennyi az esélye annak ,hogy ha adódna lehetőség be vállalná meg egy gyereket akinek már van ?

Hallottam olyanról, hogy új kapcsolatban is lett gyerek ...

dec. 5. 18:33
 10/20 A kérdező kommentje:
8 "40 -43 közé tudom max sorolni
dec. 5. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!