Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyet ?

Figyelt kérdés

El mentem tegnap vért adni ,igaz ez volt a második alkalom új helyen .

Pasit kaptam ki ,normálisan el magyarázott mindent mi hogy ...oké. Tényleg nagyon normális volt .

Egyszer csak ballag oda hozzám, amúgy nem szoktuk am ennyire oda figyelni a "paciensekre"

Hirtelen nem tudtam hova tenni ezt a mondatot .

Volt ,hogy utána is oda jött meg nézett mosolygott ,vagy csak oda pillantott ,pedig nem én voltam egyedül.

Mikor mentem volna haza kint az élő térben oltoztem láttam bemtol többször nézett ki .

N31


dec. 5. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, én megkérdeztem volna, hogy mire gondol, de én orvosnál, orvosi környezetben mindenre rákérdezek, ami nem világos.
dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én annyira meglepőnek h hirtelen eszembe se jutott esküszöm
dec. 5. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Véradásoknál én csak arra figyelek, hogy a pontos összeget adják a végén, mert ingyen nem adom a vérem. Más donorkodásoknál szintén, remekül ellehet lenni ezen bevételekből.
dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírom, hogy szerelmes beléd, boldog leszel? Elmúltál 30, ne legyél ennyire gyerekes.
dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4 nem vagyok gyerekes csak nem tudom hova tenni ez akkora baj ?

Akkor igazad van gyerekes vagyok de akkor se tudom mire célzott

dec. 5. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán tetszettél neki? 32F
dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Lehet tetszel neki, de az is lehet, hogy minden 3. nőnek ezt mondja, de az biztos, hogy nem te vagy első.
dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Bejöttél neki, de más is bejön és nekik is ugyanazt mondja.
dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak nem tudtam hova tenni ennyi .

Lehet h mondja nem kizárt:)

dec. 5. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Már feltetted egyszer ezt a kérdést korábban.
dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!