Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Mennyire gáz egy kapcsolatban, ha a férfinek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

Egy tiktok videó kommentjei között alakult ki nagy vita hogy ciki vagy sem ha egy pasinak nincs jogsija.

Több csaj (főleg a tipikus műp*csák) tartják alap dolognak hogy egy pasinak kell hogy legyen jogsija. Ők nem fogják a pasit fuvarozni,stb.

Az mondjuk nem érdekli őket hogy lehet valaki nem engedhette/engedheti meg anyagilag magának (mint pl. én sem). Vagy hogy nem változtat az a pasi külső és belső tulajdonságain hogy van-e vagy nincs jogsija.


Esküszöm ezekből ki is nézem hogy ismerkednek egy minden téren bejövős pasival, de megtudják hogy nincs jogsija, ott félbe is szakad az ismerkedés :D


Nálunk a feleségemnek van jogsija, ő soha nem várta el hogy nekem is legyen, nekünk így teljesen megfelel. Ha olyan helyre/távra megyünk hogy autó kell, oda úgyis együtt megyünk. Boltot elintézem helyben biciklivel,stb. Igen tudom ha ne adja isten vele történne valami akkor jó lenne ha nekem is lenne...

Persze ha majd lesz rá lehetőségem én is szeretném ha lenne, de ha jogsi nélkül halok meg majd akkor sem dől össze a világ :)


Ti hogy látjátok ezt a témát? Tényleg ennyire gáz egy pasi ha nincs jogsija?


dec. 6. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
92%
Téged miért érdekel, hogy a műpitsáknak mi kell meg mi nem? Annyira könnyű lenne a társkeresés, ha a "lenézett" műpicsákon való filózgatás helyett csak ignorálnánk őket, de ahogy megszólalnak, minden pasas nyálcsorgatva hallgatja, nézi, szalad gyakorira kupaktanácsot tartani.
dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
13%
#1: Azt azért tegyük hozzá, hogy őket nem csak férfiak nézik. Én pl 24 vagyok és most kezdtem a vezetést. Nem is aggódom amiatt, hogy ez valakinek ne tetszene.
dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
65%
Hogy érted, hogy nem csak férfiak nézik? Szerinted normális nőket érdekli, egy picsa mit gondol a jogsiról?
dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
78%
#3: Hát szerintem amúgy elég sokan elvárják ezt a mai világban és akár kizáró ok is lehet, persze gondolom nem mindenkinek. A TikTok-ot meg valszeg nők jobban követik, mint férfiak. Sokaknak még instája vagy snapchatje sincsen, nemhogy TikTok.
dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
82%
De hogy jön ide a TikTok? Én azt nem értem, miért az elvileg lenézett picsák elvárásain akadnak fenn a férfiak.
dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
16%
Ezekkel a nokkel kene az istallot kitakaritattni, szart lapatoltatni veluk. Kerdezd meg tole hogy cukorbol van a laba hogy nem bir gyalogolni? Ha szopni akar gyalogoljon. Fuvarozza az a segget akinek 5 anyja van az:)
dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
93%
Foglalkozz a feleségeddel, az ilyen műpuncikat meg ne nézegesd tiktokon (se). A boldog élet titka!
dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
62%
ÉS mikor a feleséged szült, ki vitte be a kórházba?
dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
85%

A vicc az, hogy a nőnek nagyobb szüksége van a jogsira.

Az esetek zömében ők hordják a gyerekeket óvodába, iskolába, külön órára, orvoshoz stb. És ha nem körzetes helyre jár, vagy másik településre, akkor a legtöbb esetben bizony a reggeli munkába induláskor vagy délután a munkából odarohanáskor sokat számít, hogy autóval vagy busszal mennek.


Akinek a jogsiról csak az jut eszébe, hogy ki fogja a másikat (felnőtt embert!) furikázni, az olyan mérhetetlenül gyerekes és idióta, hogy messzire el kell kerülni.

dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
#8 Ő ment be kocsival. Tervezett szülés volt előtte 2 nappal már "bevonult" :)
dec. 6. 11:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!