Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos, hogy egy kapcsolatban legyen mindkét félnek jogosítványa, ha a fővárosban élnek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival, amiatt nem lett 2. randi, mert bevallotta, hogy nincs jogsija, és nincs is tervben neki, hogy megcsinálja. Szerintem ez nagyon rossz hozzáállás, egyben felelőtlenség ilyen helyzetben, amiben most élünk (lásd drasztikus energiaáremelkedés miatt a tömegközlekedés esetleges leállásáról szóló hírek). Nem beszélve arról, hogy nekem hozzátartozik a férfiassághoz az, hogy egy pasi tudjon már vezetni. Nem várom el, hogy a fenekemet hurcolja naponta, nekem van jogsim, autóm is. Hétvégente, mikor jobbára csak a 4-6-os és az éjszakai buszok járnak, akkor ne kelljen már a megállóban több mint 10 percet várni, hanem mehessünk már autóval helyette úgy, hogy egyszer én, egyszer ő a sofőr, hogy ne az legyen, hogy mindig én nem ihatok egy pohár alkoholt sem, mert vezetek. 30 feletti férfiakkal ismerkedem kizárólag, valamint a sztereotípiáktól eltérően nem érdekel, hogy milyen típusú, korú autója van, csak legyen.

2022. szept. 13. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Te így gondolod, mi meg fordítva.

Szerintem meg pont az energiaár emelkedések miatt egyre költségesebb egy autót fenntartani.

Nekem sincs jogsim és a páromnak sincs.

Tömegközlekedünk mióta az eszemet tudom, és nem mellesleg már 2,5 éve vagyunk együtt, ja és mindketten bőven 30 felett.

Na bumm!

2022. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nekünk jogosítvány nélkülieknek nagyon rossz, az a több 10ezer ft, amit félre rakunk, mert nem kell benzirre költeni, meg nincs hirtelen 300ezres kiadás,mert a kocsin most éppen ez meg az ment tönkre:D

Imádom hallgatni mindig a munka tarsaimat, ahogy a benzinárról stb-ről panaszkodnak, legtöbbjük úgy, hogy 15 perc bicikli útra lakik, de le nem mondana a kocsiról, inkább arra költi az összes pénzét:D

2022. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyikünknek sincs, két iskolás gyerekünk van, eddig túléltük.
2022. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem megyek én sem mindenhova autóval, használom a tömegközlekedést is, ha az valódi alternatíva. Azonban az albérletemtől a munkahelyem autóval 50 perc, tömegközlekedéssel 1,5 óra minimum, ennyi plusz időm nincs egy nap. 15 percét nem ülök kocsiba, nem szórom két kézzel a pénzem.
2022. szept. 13. 13:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem épp erre utalt, ahogy és amit írtál...
2022. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak sima párkapcsolat, egyáltalán nem tartom fontosnak, családalapításnál viszont nagyon fontosnak tartom, hogy legyen autó, és mind a férfi, mind a nő legyen képes vezetni. Az egy dolog, hogy ha már két-három gyerek van, rengeteg logisztikai bonyodalomtól megkíméli magát az ember, de a legfőbb, hogy ne legyünk már gyerekestül kiszolgáltatva a tömegközlekedésnek vagy a taxisoknak, ha olyan helyzet adódik. (persze bármit ki lehet bírni, de nem biztos, hogy érdemes)
2022. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Nő vagyok, és elvárom egy pasitól, hogy legyen kocsija! Ez 30 felett alap!
2022. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
#7 :D Emancipunci vagy? :D
2022. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

8

Igen! Hiszen tudjuk, ha egy nonek elvarasai vannak, az emancipunci! 😊

2022. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 32 évesen lett jogsim, akkor tettem le, amikor tervbe vettük a vidékre költözést. Előtte mindig nagyvárosban éltem, teljesen felesleges lett volna. A páromnak ugyan volt jogsija, de autója nem és a költözésig nem is vettünk, mert csak felesleges kiadás lett volna. A jogsija is csak annyiban jött jól, hogy néhányszor külföldi nyaraláskot béreltünk egy autót, de ennyi. Kinek mi.

Mindenesetre jogodban áll teljesen szubjektív szempontok alapján választani. Bármit elvárhatsz, a következményeit te fogod viselni, nem más.

2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!