Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes incelek miért próbálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért próbálnak egy olyan témában (nők, kapcsolatok) jártasnak látszani, amiben saját definíciójuk alapján sincs a világon tapasztalatuk, sikerélményük?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a negatív tapasztalat is egyfajta tapasztalat.


Ez olyan, mintha én nekiálltam volna a B kategóriás jogosítványnak de nem sikerült, mert balfasz voltam ráadásul a 2 év is letelt és nem álltam neki újra. Gyakorlatilag már vezettem, ültem volán mögött csak nem sikerült megszerezni a jogosítványt.

És ezek fényében próbálnám az észt osztani az autó vezetésről olyan embereknek, akik sikerrel letették a jogsit.


Mert ahhoz, hogy hogyan kell autót vezetni nem tudnék bármi hasznosat mondani a témával kapcsolatban.


Az incelek pedig önkénytelen cölibátus-ban élnek, tehát nincs sikerélményük párkapcsolat és nők terén.

Mármint olyan téren biztos nem, hogy hogyan kell meghódítani egy nőt, hogyan kell elérni hogy az a bizonyos nő akár hónapokig, évekig velem maradjon.



A kérdéssel nem provokálni akarok, csak nem értem a helyzetet. :)


(Félreértés ne essék, van jogsim. Csak példaként hoztam fel az előbbit).



2021. nov. 20. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Az ugyanúgy ne ossza az észt a vezetésről, akinek nincs jogsija, mint az, akinek már egy csomó balesete volt sofőrként.


Magyarul az sem kompetens ilyen témákban, akinek semmi tapasztalata, de az sem, akinek a háta mögött csak egy csomó becsődölt párkapcsolat van. Ilyen szempontból a jól csináláshoz képest teljesen mindegy, hogy azt a valamit te csinálod, de rosszul, vagy egyáltalán nem csinálod.

2021. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%

Az Mszp -sek és a Momentumosok reklámjaik alapján miért akarnak úgy tenni, mintha jártasak lennének az ingatlanpiac helyzetében és a rá adott lehetséges megoldásokban, mikor személy szerint nincs tapasztalatuk ingatlanok vásárlásával, eladásával és felújításával kapcsolatban?


A kormányváltás helyett nem lenne jobb ezt a problémát gazdag Fideszes szakértőkre bízni? Elvégre nekik van pénzük és lakásuk is, így nyilván jobban értenek hozzá.

2021. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

1es, alapvetően egyetértek, de, "egy el se indultam a versenyen"-hez képest, már az is többet tud a dologról, aki a féltávnál elesett a saját cipőjében. Itt meg sokan, nem hogy el se indultak, soha a nevezésig nem jutottak el.

Kérdező, azért mert itt élik ki magukat, a szociális igényeiket, vezetik le a frusztrációjukat. Erre ez a rovat a legjobb számukra, mert ezen a téren vannak becsípődéseik. És itt az ellenkező nemmel kerülhetnek kapcsolatba, még ha csak ilyen nevetséges szinten, akkor is.

Ehhez pedig a legjobb, ha saját "tapasztalatokkal" jönnek, mert jó vita alap.

2021. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

"Ez olyan, mintha én nekiálltam volna a B kategóriás jogosítványnak de nem sikerült, mert balfasz voltam ráadásul a 2 év is letelt és nem álltam neki újra."

Rossz a példád!

Úgy mondhatnánk: Ez olyan mintha nekiálltam volna a jogsinak, számtalanszor elbukva a gyakorlati vizsgákat, majd a kudarcaimból okulva adnék tanácsokat olyanoknak, akik még próbálkoznak a jogsi letételével (s nem a mindennapi autóvezetéssel, mert az a párkapcsolatokkal feleltethető meg) hogy mire kell ügyelni a vizsgák során.

Illetve nem is igazán tanácsokról van szó, mert az incelek nem arról híresek hogy tanácsokat osztogatnak, hanem arról hogy siránkozó kérdésekkel bombáznak, vagy furcsa nézőpontokat osztanak meg. De ez nem a párkapcsolati témakörbe való beleokoskodás, hanem a társkeresési nehézségekről elmélkedés zajlik részükről, ami nem ugyanaz.

2021. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Én incelként addig "okoskodok", amíg arról van szó, hogy lehet eljutni az első szexig (Igazából nem bonyolult, csak nézz ki jól). Ami utána történik ahhoz viszont már nem értek és ezt be is ismerem.
2021. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

"És ezek fényében próbálnám az észt osztani az autó vezetésről olyan embereknek, akik sikerrel letették a jogsit"



Nem, az incelek nem az autovezetesrol osztjak az eszt, hanem arrol, hogy melyik vizsgabiztos korrupt, illetve fejbol tudjuk a kerdeseket a KRESZ-vizsgan, meg a vizsgaidopontokat is. Ja, meg a PAV IV-et is megjartuk, arrol is be tudunk szamolni (erre a palyaalkalmassagi vizsgara akkor kuldik a delikvenst, ha otszor megbukott a forgalmi vizsgan. Ha a PAV IV-en alkalmatlannak talaljak, akkor soha nem fog jogsit kapni).



Szoval bokezzel kell szamodra az eszt osztani, hiszen ezt leirtam egy masik kerdes ala, ahova ugyanezt a dilemmat vetetted fel, de debil vagy, emiatt kiirtal egy kerdest is rola, vagyis 500-szor kell elmagyarazni :)



Holnap elolrol kezdjuk, jo? :)



37F incel

2021. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5, miért, az első szexig el szoktál jutni?
2021. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7#

Mivel nem néz ki jól, ezért nem valószínű

2021. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8, akkor milyen alapon osztaná az észt?

Az ossza az észt róla, akinek megy :D

2021. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9#

Mivel arról a részről van tapasztalata, ezért arról okoskodhat. A konkrét párkapcsolatról nem, mert arról nincs tapasztalata.

Elég világosan le van azért írva

2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!