Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt tiltott gyümölcs/tabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tiltott gyümölcs/tabu személy az életetekben? (Nem hűtlenségre, szeretőre gondolok.)

Figyelt kérdés

Ha igen, ki volt az? Miért volt tabu?

Szerelmesek is voltatok belé vagy csak vágy volt?

Történt végül valami közöttetek?


dec. 7. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi tanárokba voltam belezúgva - szerintem ők nem akartak tőlem semmit, de akkor sem mentem volna bele a dologba, ha ők utaltak volna rá, hogy nem lennének ellenére. Egyszerűen etikátlannak tartottam volna, nem akartam volna egyiküket sem bajba keverni, meg a csoporttársakat sem kellemetlen helyzetbe hozni (na vajon milyen teljesítményem után kaptam meg a jó jegyet és társai). Szerelemnek nem nevezném, annyira nem ismertem őket bizalmasan.
dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Volt. Tanár voltam, és egy 16 éves tanulómmal elég közel kerültünk egymáshoz.
dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Fiatalak foglalt lányok, én vén fax vagyok és szingli.
dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Korban hozzám illő pasik (30+) akik 10 évvel fiatalabbakra mennek.
dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemi tanárom volt egy elég impresszív személy. Csak vágy volt, semmi nem történt, esély se lett volna rá.

Nem csak a pozíciója miatt, hanem házas volt természetesen, 3 gyerekkel, kiegyensúlyozott családdal.

Persze, elfantáziált az ember, de amúgy levontuk a konklúziót, hogy szerencsés a felesége, aztán kész.

dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Így utólag visszaemlékezve is úgy tartom, hogy 14-15 évesen bele voltam zúgva az egyik tanáromba, ráadásul egyidős volt a szüleimmel. Viszonylag sok időt töltöttem vele, mert jártam hozzá szakkörre is (pedig annyira nem érdekelt a tantárgya). Nyilvánvalóan nem lett belőle semmi, de úgy kb 2 évig epekedtem utána
dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy egyetemi tanárom meg egy főnököm is, aki nagyon erős hatással volt rám vágy szempontjából. Szerelmes nem voltam egyikükbe sem, de kedveltem őket, ők is jófejek voltak velem. Mindkettőjük boldog családos ember volt. Eszemben sem volt belerondítani az életükbe. Akkor már 30+ voltam, én is családos, bár boldog nem igen.
dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ki volt az? Karsai Szandra (ismered)?


Nem voltam belé szerelmes.


Nem történt semmi köztünk.

dec. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem, itt is megjelenik a finomságos creep és elkezdi verni a szokásos suta kis diáklányos fantáziáira. Várunk 🤗
dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt. Van. Ki volt az? Valaki akivel időnként találkozom. Nem tudom szerelem - e, így hogy amúgy ismerem közelebbről, talán csak vonzódás.

Azért tabu mert családos. Én is az vagyok.

Meddig tartott? Most is tart, de szeretnék már megszabadulni tőle 😁

febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!