Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok.?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is elnézést kérek a helyes írásért. 1 hónapja ismerkedtünk össze egy nővel. Úgy voltam vele most az egyszer nem fogom elkapkodni és hagyok időt az egymás megismerésére. 1 hétig csak messengeren beszelgetünk majd megbeszéltünk egy találkozott. Ami sajnos nem jött össze mert a főnöke megkérte hogy maradjon még bent a munkahelyen és segítsen. Időben írt hogy sajnos nem fog össze jönni a mai tali. Amivel nem is volt probléma mert az nap este beszéltünk videóban és egyből kezdeményezte a következő talit. Itt minden jó volt hosszasan beszélgetünk végén csók is el csattant. Nap végén megbeszeltük a kövit talit. Itt sajnos a megbeszelt időutan 1 óra késéssel nyögte be hogy ne várjam. Beszéltünk telefonon az nap este természetesen elhittem neki azt amiért nem jött össze az aznapi randi. Megkértem hogyha legközelebb ilyen van nincs baj ha skipeljük csak legyen szíves Időben szólni. Innentől kezdve gördülékenyen ment a további talalkozás. Át mentem hozzá megkérdezte mit főzön. Mesében illő volt az egesz történet. Szexeltünk és beszeltünk 2 napon keresztül szinte alig aludtunk. Nagyon kényesztetett teljes mértékben ki szolgált. Természetesen én is tudtam mit szeret és minden alkalommal megleptem vele illetve azon voltam hogy ő boldog legyen. Szeretem volna teljesen őszinte lenni. Ezért hiba volt tudom... De elmondtam neki hogy mikor mi ismerkedtünk 1 nővel talalkoztam akivel csak kávéztünk és semmi nem volt. Itt még köztünk csak egy csók csattant el nem voltunk együtt. Ezen ő ki akadt de meg tudtuk beszélni. Már előtte is fénytékenykedett de innentől már jobban. Mondtam neki nincs baj ha féltékeny de akkor én sem szeretném ha ilyen ki vívóan öltözködne. Erre teljesen be hisztizet csenden próbált büntetni illetve azt mondta ezert most akkor is igy fogok öltözni. Reggel el köszöntünk egymástól majd 2 óra múlva írt hogy ne haragudjak lassan meg fok jönni neki és ezért ilyen hisztis. Illetve mondta hogy vissza vessz belőle mert tudja hogy ez a hiszti nem jó és csak megöl köztünk mindent. Tegnap talalkoztunk természetesen 4re beszeltük meg 15:40kor írt hogy most szállt fel a buszra. Ami egyébként 1 óra utazás szóval 16:40-50re ért oda. Kifogás szintén volt. Ismét megkértem ha késik írjon Időben különben nem fogom megvárni legközelebb. Itt is ki fakadt hogy mi az hogy én nem várom meg stb... Illetve hogy teljesen csicskát csinálok belőle... Én nem igy gondolom... Mind1 azt hittem sikerült megbeszélni de mikor felmentünk hozzám és elkezdtünk mélyebben beszélgetni gondoltam ismerjük meg egymást jobban... Azt mondta ő hozza megy. Kérdeztem mi a baj. Azt mondta neki nem kell olyan aki a volt párját csalta már meg stb... Le mentünk mondom le kisérem. Erre elkezdtünk ismét beszélgetni mondta hogy nem megy haza de hogy szeretem e és hogy adok e neki egy csókót. Mondtam neki amíg nem beszéljük át rendesen addig nem szeretnék. Hiszen nem értettem mi lehet a baj. Nagy nehezen elmondta hogy az miatt ilyen amit mondtam korában hogy nem várom meg.


Az nap elég fura volt vagyis voltak fura dolgai. Volt hogy úgy telefonozott hogy közben direkt még véletlenül se lássam. Az nap mikor hozzánk jöttünk megállt az úton tőlem 2 métterel és elkezdett írogatni közben meg mintha törölte is volna. De ebben nem vagyok biztos. 6-7körül hívtak engem telefonon egyből oda jött hogy ki az ki hivogatt. Erre én megmutattam hogy tessék az unoka öcsém. Reakció szerencséd. 30N 27F


Reggel még írtam neki hogy köszönök mindent tényleg szerettem nagyon. De ez így nem lesz jó. Ő is hasonlóan reagált



dec. 8. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a csók vele volt nem a kávéssal.
dec. 8. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy ha együtt maradnátok, az szuper lenne, mert így békén hagynál más nőket, a férfiakat is megkímélnétek a nőtől, és 1-1 idióta kiesne a potenciális jelöltek közül.
dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy vége.
dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva, hogy kezdettől ennyire mérgezőek vagytok mindketten. Ez pont jó példa arra, hogy a legtöbb férfi valójában nem a kapcsolatban változik meg, és a nő 5 év házasság után jön fel ide panaszkodni, hogy jaj, mi történt, már nem olyan a férjem, mint kezdetben, hanem mindig is idióta volt a férfi, csak a nő ezt a nagy szerelemtől nem volt hajlandó elfogadni - észrevenni észrevette.

De hát megérdemlitek egymást, vagy mifene...

dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a nő off van melleted másik pasi f* ból f* ba ül egyértelmű és te vagy a második ne foglalkozz vele tovább csak dugásra jó.
dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!