Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy lánynál pontosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy lánynál pontosabban mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma teniszeztünk az egyik haverral és odajött két lány, hogy játszhatnánk párban (hogy ők is tudjanak játszani). Miközben játszottunk dumáltunk is, és azt mondta, hogy alig ismer de máris kedvel.

Egy lánynál mit jelent az, hogy kedvel valakit? Bejön neki? Esetleg jófej, jó barát?


Leszólásokat mellőzzétek...


2010. okt. 21. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
"Alig ismerlek de máris kedvellek"= DUGJ MEG!!!
2010. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek igaza van.
2010. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
ja
2010. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valamivel bonyolultabb léleknek nézett ki a csaj...szal nem hiszem, hogy éppen erre célzott. De adja az Isten, hogy igazatok legyen...
2010. okt. 21. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a válaszolók valószínűleg mind nagyon "tapasztalt férfiak" voltak. Tény ,hogy elég félreérthető a mondat, de valószínűleg csak jelezni akarta, hogy felhívhatod, vagy elhívhatod valahova.Nem kell rögtön a dugásra asszociálni.
2010. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, nemtom, h ő mit akart ezzel mondani, én akkor szoktam ilyet mondani, ha minimum jófejnek, jó barátnak tartom az illetőt, de még nem toom, h mi lesz belőle, esetleg teccik egy kicsit...15/L :)
2010. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mert megkedvelt. ennyi.

jelenthet többet is, de nem biztos. az fix, hogy kedvel és szívesen lógna veled. hívd fel pár alkalom után.

2010. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy tetszel neki.
2010. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:) Ez azt jelenti hogy szabad a pálya részéről. Ha neked is tetszik, abban az esetben ne habozz barátom hanem hívd el valahova de sürgősen ! :)
2010. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én x évvel ezelőtt minden hapsinak mondtam valami ilyesmit, akkor is, ha bottal se értem volna hozzá... ez személyiségfüggő. Én pl csak nagyszájú vagány csajnak akartam látszani, aki ugyanakkor kedves, és odaadó, de megközelíthetetlen.


Szóval szerintem semmiképpen nem szexuális irányultságú volt... max annyi, hogy bír téged, és esetleg haverkodhatnátok máskor is... de távolról sem jelenti, hogy rögtön járni is fogtok.

2010. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!