Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a nő, akire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, akire azt mondod, na őt aztán biztos rendszeresen kezelgeti valaki?

Figyelt kérdés

Akiről ránézésre azt gondolod, hogy rendszeresen ki van elégítve.

Miből gondolod ezt? Mik az árulkodó jelek?


dec. 11. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

AZ, hogy csinos, kiegyensúlyozott, látszik rajta a boldogság.

Nem egy agysebészet ez.

dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Kiegyensúlyozott, nyugodt, jókedvű, magabiztos.
dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
1! Nekem van ilyen nő ismerősöm, aki ilyen, ennek ellenére a magánélete egy roncs, talpig áll az adósságban és munkája sincs, pedig szép, kedves, mosolygós igazi jó nő a harmincas évei elején. Mindenki azt hiszi róla minimum diplomás, házas nő jól fizető állással meg két gyerekkel. Ehelyett anyjánál lakik görget egy lassan húszmillió adósságot, és alkalmi meg közmunkán tengődik.
dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Látni az arcán, hogy csúnyán mondva "ki van élve" valamint a testbeszéde, a stílusa ahogy beszél arról árulkodik, hogy szereti a szexet nagyon.
dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Esetleg a d@gáson kivül is van élet?

Á hagyjuk, ahhoz buta vagy!

dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ránézésre nem lehet biztosra megállapítani.

Max olyasmi lehet hogy aki ki van elégülve, nyugodtabb kedvesebb szerintem.

dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

"AZ, hogy csinos, kiegyensúlyozott, látszik rajta a boldogság."

Nem értek egyet, mindhárom lehet anélkül is, hogy lenne szexuális élete. 1-es,te férfi lehetsz ha ezt gondolod,hogy egy nő attól boldog, ha kezelgetik úgymond.

Inkább az jellemző szerintem hogy jobban elkalandozik a nő tekintete más férfiak felé, illetve könnyebben belemegy flörtbe.

N

dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Az megvan, hogy a nőknél a szex nem egyenlő az orgazmussal? Inkább egy nagyon jó vibrátort sejtet a kielégültség. Vagy egy zuhanyrózsát.
dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Most nézem, elírtam, az elkalandozás flörtölés jelenti hogy NEM nagyon kezelgetik.
dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!