Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ey párkapcsolatban elvárjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ey párkapcsolatban elvárjátok, hogy elsők legyetek a másiknak?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem, hogy el tudjátok fogadni azt, ha van mondjuk egy barátja vagy egy exe, aki fontosabb neki mint ti, nyilván az exnél nem azt akarom mondani, hogy kapcsolatban is vannak, hanem, hogy jobban szeretnétek mint titeket vagy értitek remélem mire célzok.

dec. 11. 11:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*jobban szereti mint titeket
dec. 11. 11:25
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha az exét jobban szereti mint engem,akkor mi nem leszünk kapcsolatban..ez egy hülyeség így. A családot valamelyest el tudom fogadni, de ha maga a párkapcsolat is komolyabbra fordul, saját család lesz stb, akkor igenis az legyen neki az első.
dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az, hogy én legyek az első és később a család nem elvárás kérdése hanem a kapcsolat alapja.
dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, dehogy várunk el ilyen hülyeségeket. Felnőtt emberek vagyunk, ennél szerencsére jóval érettebbek.
dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az exét??? Ez most komoly? 😅 Nem lennék együtt ilyen emberrel. A páromnak viszont van egy lánya, nyilván nem várom el, hogy vele szemben én legyek az "első". Sőt, sokszor én "javítom ki", mikor azt mondja, hogy engem szeret legjobban a világon, hogy "és a lányod?".
dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5! Miért mi abban a furcsa? Nem feltétlen az a párod, akit s legjobban szerettél. Csak lehet ő van épp most veled.
dec. 11. 11:48
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy idő után igen. Nyilván akivel 2 hónapja járok ott még nem. Akivel már évek óta, meg együtt is élünk, ott igen.
dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6# Nem mindenki menne bele ilyen ló nincs szamár is jó kapcsolatba.

Többek között én sem.

dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi abban a furcsa? Hát akkor legyen az exével, ne velem. De, mint mondtam, családtagok, gyerek stb., azt elfogadom. Sőt, szerintem ilyen szempontból nem is lehet sorrendet felállítani. Lehet ugyanannyira szeretni több embert, csak éppen másképp. Én például ugyanannyira szeretem a páromat, a szüleimet és a kutyámat, de nem ugyanúgy.
dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért ne szeresse már jobban az exét, akkor vele legyen ne velem. A család, barátok más kérdés. Én nem szeretem jobban a szüleim vagy a barátnőimet a páromnál, hanem másképpen szeretem. Nincs fontossági sorrend, nem szeretem egyiket jobban a másiknál, ezek teljesen más érzések, amik egyformán fontosak.
dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!