Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a pasim ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a pasim ennyire álszent? Mit tegyek hogy ne nézzen hülyének?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt.

Ő az elején leszögezte hogy egymás nélkül nincs bulizás!Belementem.Hogy majd együtt járunk.

Már nem egyszer hallottam hogy ő elment bulizni.1et konkrétan bevallott amikor nem volt más mentsége, mert ugye próbálta tagadni.És több esett volt hogy elment, és mindet sorra tagadja le.Nagyon unom hogy hülyének néz!

18évesek vagyunk


2010. okt. 21. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Hazugságra nem kellene komoly kapcsolatot építeni...szerintem

Ha már most hülyének néz mi lesz később?

2010. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki informál? buli előtt vagy buli után? ha buli előtt szól valaki, egyszer lepd meg, hogy elmész arra a helyre ahol ő van. Amúgy meg állj ki az igazadért, hogy tudod, hogy igenis volt bulizni, és hiába tagadja. nemszeretem az ilyen embereket, akik hülyének nézik a másikat. amúgy meg hagyd ott szerintem, ha ezt tovább folytatja, mert ki tudja miben hazudozik még.
2010. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos csak a bulik után értesülök róla.
2010. okt. 21. 17:57
 4/8 anonim válasza:
dobd ki a francba az ilyet. ilyen hulyet mindig fogsz talalni... de, hidd el nekem hogy, mind a 10 újadra kulonb kerulne, mint ez a fereg. megbizhatatlan, ahzudozos kocsog ez. kitudja mit csinal ott ahol bulizik. gondolom nem csak "iszik", foleg az ilyen tipus.
2010. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem ne öröld magad egy percet se!és ne is törődj vele hogy ö hova jár nélküled!Ne csinálj balhét!Egyszerüen menj el te is és ha megtudja ne ilyedj meg a válasz határozott és kicsit lerázós legyen pl.igen,miért baj?gondoltam elugrok a barátnöimmel nem gondoltam hogy kifogásolod hisz te is voltál már néhányszor.És tedd hozzá hogy hivott egy másik barátnöd lehet kinéztek szórakozni jövőhéten de még nem tudod mit vegyél fel...:D
2010. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd rá és bulizz te is.
2010. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak ezzel az a baj, hogy a barátnőim nem járnak bulizik, vagy aki jár az meg messze, engem pedig a szüleim is eléggé fognak.
2010. okt. 21. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
valmit csak ki tudsz találni hogy 1x-2x eltudjál menni aztán meg milyen barátnö az aki nem segit max 11 re-éjfélre otthon vagytok,de nehogy már ez probléma legyen!Ha meg nem tudsz megoldást és nincs megoldás akkor hagyd ott!még mindig jobb mint marcangolni magad!
2010. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!