Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sokszor van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokszor van ilyen?

Figyelt kérdés

Elmentek randizni ,és ti nem jöttök be a srácnak?

Gyakori?


dec. 17. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam régebben volt ilyen,nem sokszor,de többször előfordult.

Egyszer egy illető azt kifogásolta,hogy azt hitte,magasabb vagyok,mert a képeimen így tűnt.

Megint másiknak azzal volt gondja,hogy nincs meg a szikra.

Volt olyan továbbá,aki kizárólag szexkapcsolati státuszt szánt volna nekem,azzal a szlogennel,hogy nem szeretné magát elkötelezni.Persze később más lánnyal összejött.Meg olyan is előfordult,hogy velem nem érzett úgymond kémiát az illető,viszont egy jóval dekoratívabb csaj elhalászta előlem...

Szóval,ezek történtek,de szerencsére mindez már a múlt és jelenleg,annyi év után nem kell fájjon a fejem ilyesmik miatt,ugyanis egyedül élek.

Egyéb csalódásokat is felvázolhatnék,csak hosszú lenne a sztori.Igazából szerintem mindegyik pofára esés arról szólt,hogy nem érte be velem a másik valami oknál fogva.Ma meg már úgy vagyok vele,én sem érem be bármivel,így inkább leszek szingli.

dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És akkor neked továbbra sem sikerült találnod senkit?
dec. 17. 20:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már ilyen, de a fordítottja gyakoribb.
dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sikerült találnom,azzal nem voltak gondjaim sosem,csak olyan fajta embereket választottam ösztönösen is,akik nem akartak végül elköteleződni.Vagy csak mellettem nem...
dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán járok randizni, nem az én világom, de azt vettem észre, hogy még ha nem is annyira jössz be a srácnak, mint amennyire lehetne, akkor sem fog elutasítani, mert "ha már ott vagytok mindketten egy randin, akkor nézzük meg, meddig lehet elvinni a dolgot", de nincs mögötte valódi érdeklődés vagy vonzalom. Ilyen langyos víz kategória. Konkrét elutasítás nekem nem jut eszembe, legalábbis randi szituációban már nem.
dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor én nőként kifogtam 😆
dec. 19. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még randin sem voltam....valahogy mindig elriasztom a pasikat. Bizonyára van bennem valami utálatos mert először tök jó minden látszik hogy érdeklődnek nyitnak felém, majd hírtelen amire nem jöttem rá mi történik valami és elfordulnak tőlem, na akkor jön az hogy én nyitok de már érzem hogy ez nyomulás a részemről és vagy nyiltan gonoszak velem hogy vegyem már észre magam vagy tipikus lekoptató dumával jönnek.

Pedig egy tök átlagos intelligens tanult nő vagyok, tök jó lett volna ha elmondják mi a franc baj van velem akár külső akár belső mert így sosem fogom jól csinálni.

dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én érzem azt ,hogy olyan mintha valami hiba lenne velem.


Nekem két véglet van,valaki vagy annyira rám kattanik ,hogy szinte már betegesen zaklatóan lerázhatatlan ,ez félelmetes.

Vagy nem jövök be ,és összejönnek mással,és nekik működik is 😀

dec. 19. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen az idősebbek rám is...pedig sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Hát meg a stílus (külső) azt hiszem magamban kell rendet raknom. Ezt javaslom neked is és hogy ne érjük be kevesebbel. Én sem kívánom magamat annak akinek nem kellek csak egy "baráti" visszajelzést, hogy mégis mit csesztem el.

7-es voltam

dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó megalkuvásra 😀.
dec. 19. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!