Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy sokan hajlamosak ugyanazt a mintát bevonzani több kapcsolatukba is?

Figyelt kérdés

Teszem azt: egy gyerekkori trauma miatt az illető nem szereti az indulatos, ingerlékeny embereket. Ezeket tudatosan el is szeretné kerülni a párkapcsolataiban. Ehhez képest több partnere is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Hogyan tudja ezt az ember tudat alatt, ismeretlenül/akaratlanul bevonzani?



dec. 18. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Hat rám ez mondjuk pont nem igaz

A retkes féreg beteg nárci apám sokszor véresre verte az anyámat, volt hogy a szemem láttára 6 évesen


Én nemhogy ilyen beteg szadista pasit nem akarok, hanem semmilyet és 25 felett is szűz vagyok még, sőt már azon is gondolkodtam hogy leszbikus próbálok lenni

Szóval nem igaz hogy mindeki ilyen kapcsolatot vonz

dec. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Joe112 ***** válasza:

Kedves 11 es

Igen Te pont az ellentéte vagy...

A pasik nem normálisak vagy azok se... Én is az vagyok szóval látom őket a környezetemben is

dec. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!