Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonta vissza amit írt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonta vissza amit írt?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elolvasni amit írt, vagyis elég rossz passzban voltam nem akartam rögtön elolvasni. Majd napokkal később láttam hogy törölte....ez azt jelenti nem érdeklem?
dec. 18. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, hogy megbánta amit írt és ezért törölte. Lehet pont azért, mert napokig nem reagáltál rá, így visszavonta.
dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagaltal.. kiabrandult , megolted az egeszet.
dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan hogy "nem tudtam" elolvasni. Ez szimplán érdektelenség. Velem párkapcsolati témában sose fordult ez elő, csak baráti, ismerősi kapcsolatban, és igen, én is töröltem 1-2 nap után ha még arra se vette a fáradságot hogy elolvassa. Hagyjuk már, mindannyiunk zsebében ott a telefon 0/24-ben...
dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3. Igy van.. akit nem erdekelsz azok jeleznek igy , hogy nem olvassak el.
dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Sokaknak élete is van nemcsak a teloban a hulyeseg.

Biztos nem irt élethalál fontosat kulonben hivott volna..

dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Napokig még csak el sem olvasod, amit írt és akkor komolyan csodálkozol, hogy visszavonta? És ezek után még te mondod, hogy őt nem érdekled...😅
dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerinted mi gondolatolvasók vagyunk, hogy x ismeretlen pasi/nő (ez sem derül ki) egy másik ismeretlen y-nak írt z üzenetét miért vonta vissza???
dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

felhasználható ellene a bíróságon

kínos

hülyeség

meggondolta magát

mégsem rád tartozik

ez az összes lehetséges opció , kérdezd meg én ilyenkor mindig megkérdeztem. jó kínos volt mindig :D imádtam! le szokott erről a végén már nem is írt a probléma megoldotta önmagát XD

dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5. Kamu vagy !
dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Napokkal később már nem érdekled...ennyi.
dec. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!