Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordulhatok kérdésekkel ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordulhatok kérdésekkel ahhoz a lányhoz, akivel 4 éve egy rövid ideig ismerkedtem? Később, ha a terveim szerint haladok úgyis megkerülhetetlen lesz nagyon úgy tűnik.

Figyelt kérdés

Azon a tanszéken doktoris és tanársegéd, ahol újra szeretném magam építeni mesterképzéstől.

Viszont azóta vagyis 4 éve nem beszéltem vele, de szerintem tudni releváns infókkal szolgálni. Később pedig úgyis rájönne, ha ott vagyok.

Csak nem tudom mit váltana ki belőle és így nem tudom jó ötlet-e az hogy megtudja mit tervezek.


Annyira nem volt mély kapcsolat és tényleg rövid ideig beszéltünk csak.


dec. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ne itt kérdezd meg, hanem tőle, hogy kérdezhetsz-e párat.

Ha értelmes, és vélelmezhetően nem maradt benne tüske, akkor egy kérdést megérhet, pláne, ha csak pár hetes dologról volt szó.

dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha rendesen le lett zárva, sőt, nem is lett semmi, akkor igen, egy email csak tárgyban, és kész, bár gondolom azért írtad ide, mert azt az ismerkedést folytattad volna vele, csak ő nem akarta :DDDD
dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából sehogy sehogy se lett lezárva sőt szerintem én nem válaszoltam az utolsó írására. :D


Valahogy semleges volt persze utólag bántam, de most főleg a szakmai része izgat a dolognak, mert egy ideje ez éltet a szerelem helyett, hogy elérjem azt amit szeretnék.


Nyilván ő jobban csinálta hiszen azóta ott van. :D

dec. 20. 00:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként tinderes ismeretség, szóval ezért sem lehetett olyan szoros.
dec. 20. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg, amit akarsz. Ne kérdezd meg, hogy kérdezhetsz-e. Életemben nem kaptam ezután a kérdés után nem szexuális/perverz kérdést, úgyhogy a válasz mindig nem.
dec. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira a szex most nem izgat, de ja az lesz ráírok aztán meglátjuk. :)
dec. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!