Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem találok olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem találok olyan férfit, akivel teljességgel megértem magam, és bizalmasan megosztanék vele bármit, velem lesz a baj?

Figyelt kérdés

Akárkivel ismerkedem, senkit sem érzek közel magamhoz, a legtöbbjükkel más témák érdekelnek, más a temperamentumunk, sokszor unszimpatikussá is válnak.

23 éves létemre nem találtam még olyat, akit igazán meg tudok szeretni, belsős dolgaink lennének, akiben minden szimpatikus és egy húron pendülnénk.


dec. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj akkor tovább. 31 voltam mikor megismertem a férjemet.
dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23 évesen még semmiről sem vagy lekésve! Ez így működik, megismered, s kiderül mégsem vagytok egy hullámhosszon ahogy kiderülnek a részletek. Szerencse is kell, van akinél elsőre telitalálat, másnál több kapcsolat kell mire megtalálja a másik felét. Ne kenődj el, nyitottan és hajrá előre :)
dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, keresgélek, csak néha már azt hiszem, hogy én vagyok problematikus.
dec. 20. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetseges elvontabb vagy az atlagnal ... 0-24 amugy senki sem fog szorakoztatni.
dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem is kell. Nem azzal van a baj.
dec. 20. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"akiben minden szimpatikus és egy húron pendülnénk."


El kell, hogy keserítselek. Olyat, "akiben minden szimpatikus" nem is fogsz találni.


"Ember, ugyebár, nincs hiba nélkül. Minden azon múlik, hogy van-e annyi jó tulajdonság benne, hogy a hibáival szemben ne maradjon alul." /Sánta Ferenc/

dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6 os irja sosem lesz teljes egyezes , minden kapcsolat komprpmiszum koteles igy vagy ugy.
dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!