Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! A nők számára általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A nők számára általában mi a legfontosabb tulajdonság egy férfiben az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy nem a saját véleményedre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy szerinted MÁS NŐK mit tartanak fontosnak? (pl. barátnőid, ismerőseid, stb.)


Kérem, csak nők válaszoljanak.


Csak egy opció választható, próbáljátok meg a legfontosabbat kiválasztani.


dec. 20. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Intelligens
Vicces / Szórakoztató
Őszinte / Megbízható
Ambíciózus
Vonzó külsejű
Sok közös érdeklődés
Nem tudok dönteni / Nem akarok válaszolni
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudok dönteni, mert itt nem lehet legfontosabbat választani. Mondjuk az intelligencia meg az őszinteség nagyon fontos, de a vonzalomnak is meg kell lennie, másképp nem fog működni. Rosszul gondolkoztok itt sokszor, nem lehet x dolgot y dologgal pótolni, egy kapcsolathoz sokmindennek kell passzolnia.
dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 A kérdés, hogy melyik a LEGFONTOSABB. Ha szerinted több is fontos, akkor az, amelyikből szerinted a legkevesebbet engednének a nők. Ha több legfontosabb is van, akkor lehet nyugodtan az utolsó opciót választani.


És még egyszer: Nem a ti személyes véleményetek érdekel, hanem hogy szerintetek a nők úgy általában mit választanának.

dec. 20. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, alapokban rossz a gondolkozásmód. Mintha azt kérdeznéd, hogy enni vagy inni fontosabb.
dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Ennek mi értelme? Ilyet soha nem kérdeztem meg egy barátnőmtől sem.


Mehetnél edzeni, tanulni, ehelyett ilyet baromságokat csinálsz.

dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A vonzó szerintem .. arra lehet építeni , és anélkül elkezdeni sem lehet..
dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írták, a bökkenő az hogy nem egyetlen tulajdonságot néznek a nők, hanem az összességét. Ld. lehetsz te akármilyen megbízható ha közben egy sült tök vagy társalgás során, avagy lehetsz humorzsák ha közben menekülne előled a szén a bányából.
dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan a fenéből kéne tudnom, hogy más nők mit tartanak fontosnak?
dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Nem egyet neznek , de a vonzalom a belepo.. a tobbi nem is fogja erdekelni ha nem vonzod. Ez egy beugratos kerdes es a vonzalom nyert mert arra epul a tobbi fazis.
dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, csak a saját véleményemet tudom beírni. Fogalmam sincs, hogy más nők erről mit gondolnak, mivel nem erről szoktunk beszélgetni.

Elsőre az intelligenciát mondtam volna, de igazából fontosabb, hogy egyenes legyen és megbízható. Szeretem, ha valaki szellemi partnerem, de ha emberileg nulla, akkor biztosan nem kéne.

dec. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legyen vonzó és az őszinte megbízható a legfontosabb. A kettő csak együtt véve ér valamit, külön-külön semmit sem jelent.
dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!